Horoskop miłosny na październik 2023. Te znaki mogą liczyć na miłość

i

Autor: CANVA

Astrologia

Horoskop miłosny na październik 2023. Te znaki mogą liczyć na miłość

2023-09-24 13:50

Październik wprowadzi jesienną aurę miłości, która zbliży do siebie pary lub połączy nowych partnerów. Niektóre ze znaków zodiaku będą miały znacznie większe szczęście w relacjach, niż pozostałe. Czekają je niezapomniane i romantyczne chwile. O kogo z astrologicznej dwunastki chodzi? Przekonajcie się sami!

Nie od dziś wiadomo, że za pomocą znaku zodiaku można nie tylko poznać czyjąś osobowość, ale również przewidzieć przyszłość. Według astrologów, wszystko jest zapisane w gwiazdach. Powoli wchodzimy w październik, a jesień zaczyna się rozkręcać na dobre. Nie da się ukryć, że czas ten jest naprawdę romantyczny. Idealny, aby wspólnie spędzać go pod kocem w domu, z ciepłą herbatką, poznając się lepiej. Okazuje się, że dla trzech znaków zodiaku październik 2023 będzie wyjątkowo pozytywny. Zdecydowanie mają na co czekać, bo będzie się działo - zarówno w przypadku singli, jak i osób w związkach. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które najlepiej całują. Nie mają sobie równych!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Horoskop miłosny październik 2023 - Skorpion

W październiku Skorpion może liczyć na niezapomniane chwile i ogromne emocje. Skorpiony w związkach będą miały szansę na to, aby lepiej poznać swojego partnera. To będzie przełomowy moment w związku, który wprowadzi parę na zupełnie nowy poziom. Zdecydowanie jest na co czekać. Jeśli chodzi o singli, odezwie się osoba z przeszłości, która jest w stanie wiele dla nich poświęcić. Warto dać jej szansę - dzięki temu wszystko zmieni się na lepsze!

Horoskop miłosny październik 2023 - Baran

Zodiakalny Baran dawno nie czuł się adorowany, a także brakowało mu romantyzmu. Barany w związkach ponownie poczują to, co czuły na samym początku. Partner na nowo rozpali uczucie, które choć stabilne, nie było idealne. Niezwykłe niespodzianki i szalone randki sprawią, że będzie zakochany na zabój. Singli wcale nie czeka gorszy los. Choć w ostatnim czasie nie mieli intencji, aby wchodzić w relację, poznają kogoś niesamowitego. To może być miłość od pierwszego wejrzenia!

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej impulsywne znaki zodiaku. Najpierw robią, potem myślą

Horoskop miłosny październik 2023 - Lew

Ostatnie miesiące były tragiczne, jeśli chodzi o życie romantyczne Lwa. Czuł się zaniedbany i nie miał wsparcia. Po tym czasie, jego partner w końcu się otrząśnie. Zrozumie, że popełnił ogromny błąd i zacznie traktować go z szacunkiem i przede wszystkim zrozumieniem. W przypadku singli będzie to wyglądało równie obiecująco. Szalone wypady mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. To tam Lew pozna swoją bratnią duszę. Od tej pory będą nierozłączni!

Który znak zodiaku jest Ci pisany? Przekonaj się, z kim stworzysz szczęśliwy związek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaki jest Twój znak zodiaku?
Listen on Spreaker.