Horoskop na weekend 23-24.05.2020 - Rak, Baran, Ryby, Lew, Byk [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2020-05-24 21:49
Horoskop na weekend 25-26.04.2020 - Rak, Baran, Ryby, Lew, Byk [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]
Autor: canva.com Horoskop na weekend 25-26.04.2020 - Rak, Baran, Ryby, Lew, Byk [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

To będzie wyjątkowy weekend dla Bliźniąt. Do tego Raki, mogą również zostać oczarowane. To wszystko za sprawą wyjątkowej gwiazdy LILI, w której oddziaływaniu właśnie jest planeta Ziemia. Jeżeli jesteście ciekawi co przyniesie najbliższy weekend 23-24.05, to sprawdźcie na ESKA.pl swój horoskop na najbliższe dni.

Horoskop na weekend to coś czego szukasz? Mamy dla Ciebie małą przepowiednię. Gwiazda LILI to synergia dobroci i powodzenia. Uważana przez niektórych za nieistniejącą, bardzo często powoduje niespodziewane i pozytywne zmiany w naszym życiu. Niektóre znaki zodiaku jednak nie są jej przychylne.

Horoskop na weekend 23-24.05.2020

To będzie bardzo dobry weekend dla Bliźniąt i Raków. Do tego Panny również mogą swobodnie podejmować decyzję, które są dla nich bardzo korzystne. Jak jednak potoczy się życie innych znaków zodiaku? Czy gwiazda, która w ten weekend zawładnie naszą energią będzie dla wszystkich przychylna? Szczegółowy horoskop sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. 

Pracoholizm to nie wszystko - horoskop dla Wodnika, Ryb, Barana i Byka

Wodnik - Nadrób zaległości serialowe. Praca: To może być bardzo ciężki weekend w pracy. Zdrowie: Planując serialową ucztę, nie zapomnij o zdrowych przekąskach. Miłość: Gwiazdy mówią jedno. Uważaj na siebie! 

Ryby - Wpływy na konto mogą nie okazać się satysfakcjonujące Praca: Nie bierz się za coś, co może CIę pogrążyć Zdrowie: Ten czas poświęć na medytacji. Serio, pomaga! Miłość: Na pewno jesteś zadowolony z efektów tego związku?

Baran - Wpasujesz się w nowe towarzystwo Praca: Zrób jak najszybciej swoją działkę w pracy i udaj się na spotkanie ze znajomymi! Zdrowie: Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Porozmawiaj z bliskim przyjacielem. Miłość: To będzie idealny moment na znalezienie nowej miłości.

Byk - Wpadniesz w finansowe tarapaty. Praca: Nie proś o podwyżkę. Naucz się gospodarować pieniędzmi. Zdrowie: Może jakaś aktywność fizyczna? Miłość: Nic Cię nie usprawiedliwia przed złamaniem serca bliskiej Ci osobie. 

Bliźnięta i Raki z pozytywnymi wibracjami w weekend 23-24.05

Bliźnięta - Dobrze spędziłeś ten tydzień. To będzie czas na odpoczynek. Praca: Szykuje się coś fajnego! Dobrze to wykorzystaj. Zdrowie: Idealną receptą na odpoczynek psychiczny, będzie zaplanowanie urlopu. Miłość: Uważaj na siebie. To może być toksyczny związek.

Rak - Jeszcze tylko kilka spotkań i wszystko się wyjaśni. Praca: Nic dodać, nic ująć. To jest idealny czas dla Ciebie. Zdrowie: Sprawdź dobrze swoje wyniki. Miłość: Idealny czas na rozkwit związku.

Horoskop urodzeniowy

Dobry czas na zmiany dla Panny, Wagi i Skorpiona

Panna - Musisz przemyśleć kilka spraw i to na poważnie Praca: Propozycja, którą otrzymałeś, jest dobra. Podejmij dobrą decyzję. Zdrowie: Spróbuj wyjechać gdzieś na weekend za miasto na rowerze. To Ci pomoże. Miłość: Twój związek kwitnie i ma się dobrze.

Waga - Czas na poważne przemyślenia. Praca: Uważaj na niektóre osoby, które nie są Ci przychylne. Zdrowie: Uważaj na swoje zdrowie. Zadbaj o nie! Miłość: Wyznaj miłość bliskiej Ci osobie.

Skorpion - To może być ciężki okres. Ktoś może być na Ciebie zły! Praca: Sporo pracy przed Tobą. Sam możesz nie dać rady. Zdrowie: Najważniejsze jest zdrowie psychiczne. Zadbaj o nie! Miłość: Ciągle jesteś pod wpływem osoby z czerwca, która źle na Ciebie wpływa. Przez to zapominasz o prawdziwej przyjaźni!

Strzelec i Koziorożec ze zmianami w pracy

Strzelec - Patrz w przyszłość. Nie zamykaj się na teraźniejszość. Praca: Uważaj na swojego szefa. Może być na Ciebie zdenerwowany. Zdrowie: Postaraj się oto, aby w najbliższym czasie udać się do stomatologa. Miłość: Miłość wszystko wybacza. 

Koziorożec - Jesteś pod wpływem złych energii. Postaraj wypocząć w ten weekend. Praca: Jesteś na dobrej drodze do awansu. Zdrowie: Uważaj na weekendowe migreny spowodowane skokami ciśnienia. Miłość: Masz zły wpływ na pewien związek! Opanuj się.

Najnowsze