Honorata Skarbek czaruje nowym singlem i klipem. To prawdziwa demonstracja szaleństwa!

2020-11-12 15:27
Honorata Skarbek
Autor: Materiały Prasowe Honorata Skarbek

Honorata Skarbek ani na chwilę nie zwalnia tempa i prezentuje światu swój najnowszy kawałek Perseidy. To nie tylko muzyczne brzmienia i emocjonalny przekaz, ale również klip, w którym artystka wygląda zjawiskowo. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Honorata Skarbek - nowa piosenka. Polska wokalistka znana z takich singli jak Sabotaż, Nie Powiem Jak, czy też Zasady nie zwalnia tempa i prezentuje słuchaczom swój najnowszy singiel. Perseidy to numer, który wraz z teledyskiem pojawił się w sieci w czwartek 12 listopada. Tytułowe Perseidy, to spadające gwiazdy, z którymi może utożsamić się każdy, kto oddał się zewowi miasta i zatracił w jego wciągającym wirze i ciemnych zakamarkach. To historia o próbie przekraczania własnych limitów i granic, która ma przynieść ukojenie, a przewrotnie przynosi lęk i niemoc. To demonstracja szaleństwa i braku konsekwencji wynikającej z podejmowania destrukcyjnych decyzji pod wpływem chwili.W opowieść wplecione są elementy zabawy i beztroski, jednak są to ulotne fragmenty zgubnej układanki.

Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach?

Pytanie 1 z 10
"Don’t have to fly across no seas tonight" - słyszymy w kawałku Viki Gabor:

Nowości muzyczne 2020 - Honorata Skarbek

Honorata Skarbek jest autorką tekstu do swojej nowej piosenki Perseidy. Muzykę w ścisłej kolaboracji z artystką, skomponował Jonatan Chmielewski. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy klip Honoraty Skarbek. Piosenkarka brzmi i wygląda w nim zjawiskowo!

Honorata Skarbek prosto z domu: Siedzę SAMA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze