#HITY NA IMPREZĘ: bawimy się w stylu 50 Twarzy Greya! S&M Party z ESKA.pl [VIDEO, PLAYLISTA +18]

2013-10-11 9:00

Kolejny cykl #HITY NA IMPREZĘ to dwie niegrzeczne nowości muzyczne 2013 i kilka równie zmysłowych przebojów z poprzednich lat. Tylko na ESKA.pl playlista hitów na czasie dla fanów klimatu prosto z 50 Twarzy Greya. Wsiąknij w S&M Party razem z nami!

W ramach cyklu #HITY NA IMPREZĘ częstujemy Was dwiema nowościami muzycznymi 2013 i ich niegrzecznymi bitami: Work Bitch Britney Spers i Talk Dirty Jasona Derulo. Playlista na imprezę w stylu S&M; to także ... S&M; Rihanny! Całość uzupełnią muzyczne hity, których nie zabrakło w 50 Twarzach Greya. Serwujemy klasyczne Crazy In Love Beyonce ft. Jay-Z i Sex On Fire Kings Of Leon podkręcone basami w remixie od Richard Sharkey' & Petera Sara.

Na zakończenie mamy dla Was set największych hitów RiRi - kto, jak kto, ale to właśnie Rihanna opracowała do perfekcji bycie bad girl, czego dowodem jest jej nowy teledysk do Pour It Up.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze