Hity lata 2024: Topic i A7S rozgrzewają utworem Out My Head. Poznajecie oryginał?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity lata 2024: Topic i A7S rozgrzewają utworem "Out My Head". Poznajecie oryginał?

SPORT

Hity lata 2024: Topic i A7S rozgrzewają utworem "Out My Head". Kojarzycie oryginał?

2024-04-30 11:36

Mający na koncie bogaty katalog gromadzących miliardy streamów międzynarodowych hitów, chorwacko-niemiecki DJ i producent Topic zaprezentował nowy singiel. „Out My Head” to owoc współpracy gwiazdy z popularnym szwedzkim wokalistą A7S. Ta kooperacja wydaje się z góry skazana na sukces na listach przebojów.

Spis treści

  1. Topic i A7S - piosenka Out My Head
  2. Topic - kim jest?
  3. A7S - kim jest?

Hity lata 2024: Artyści współpracowali już wcześniej i to z sukcesami. Ich „Breaking Me” ma już ponad 5 mld streamów na całym świecie, dużym echem odbiły się także „Your Love (9 PM)” i „Kernkraft 400 (A Better Day)”. Teraz duet wrócił z zamiarem nagrania kolejnego globalnego hitu. 

OKI i Sobel z sentymentem wspominają początki. "Ile lat?" rapowym hitem lata!

– Szczerze mówiąc, praca z A7S za każdym razem jest niesamowite. Robimy to już tak długo, że kiedy jesteśmy w studiu, obaj doskonale wiemy, czego potrzebuje drugi z nas. Dzięki temu jest niezwykle harmonijnie. Myślą, że nasze style się uzupełniają, jego wokal po prostu nadaje całości charakteru – komplementuje szwedzkiego wokalistę Topic.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Topic i A7S - piosenka Out My Head

„Out My Head” pulsuje wciągającą mieszanką elektryzujących bitów i rytmu, któremu nie można się oprzeć. Dzięki temu, że Topic i A7S tworzą idealną symfonię, która płynnie łączy nostalgię z nowoczesnymi akcentami, od pierwszej nuty słuchacze zostają wciągnięci w wir ich muzyki. Afro-house'owy sampel „Madan” malijskiego wokalisty Salifa Keity dodaje utworowi dynamiki. Zaraźliwe hooki i uzależniające syntezatory pozwalają słuchaczowi zatracić się w piosence i docenić niezwykły talent stojących za nią artystów.

Jason Derulo wypuszcza hit za hitem. Razem z Kingiem stworzył hymn na lato!

– Od naszej ostatniej współpracy przy „Kernkraft 400 (A Better Day)” minęły dwa lata. Chcieliśmy wrócić z czymś, co będzie świeże. Zależało nam na tym, by utwór był pomostem między naszymi dotychczasowymi kawałkami, ale jednocześnie miał posmak czegoś nowego i ekscytującego. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na afrykański sampel. Jestem podekscytowany wykonaniem tego utworu na letnich imprezach – cieszy się A7S.

Topic - kim jest?

Topic odniósł międzynarodowy sukces wydanym w 2016 r. utworem „Home”. W 2020 r. wydał jeden ze swoich największych hitów – mający już ponad 5 mld streamów „Breaking Me”. W 2022 r. artysta był trzecim najczęściej streamowanym niemieckim DJ-em na Spotify, w rok później znalazł się na 57. pozycji publikowanego przez „DJ Mag” prestiżowego zestawienia najlepszych DJ-ów na świecie. Artysta współpracował z takimi gwiazdami jak Bebe Rexha, Becky Hill, Ally Brooke, Lil Baby, Nico Santos, Alvaro Soler czy FAST BOY.

A7S - kim jest?

A7S to sceniczny pseudonim szwedzkiego artysty Alexandra Tidebrinka, który w swojej muzyce zachowuje balans między światłem i mrokiem. Jego hity raz są bardziej refleksyjne („Nirvana”, „Jumpstart”), innym razem pokazują talent do chwytliwych melodii i odnajdywania się w kooperacjach. Z ponad 8 mld streamów i takimi przebojami jak „Your Love (9PM)” artysta udowadnia, że można z powodzeniem łączyć klasyczny songwriting z elementami muzyki elektronicznej.