Hity 2018 Sean Paul z Ellie Goulding i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

i

Autor: fot. okładki singli Hity 2018 Sean Paul z Ellie Goulding i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Hity 2018: Sean Paul z Ellie Goulding i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-06-29 15:01

Najlepsze, najgorętsze i najnowsze hity gramy wam od samego rana w New Music Friday w Radiu ESKA! Co nowego na naszej antenie 29 czerwca 2018?

W pierwszy piątek wakacji na rynku pojawiły się znakomite muzyczne propozycje. Cieszymy się z nowego, tanecznego singla szwedzkiego projektu Axwell & Ingrosso, ale większą radość sprawiła nam informacja o powrocie Ellie Goulding! Gwiazda po rocznej przerwie pojawiła się gościnnie u Seana Paula, w utworze o złej miłości. Zaskakujące połączenie? Przekonajcie się, jak wypadło słuchając Radio ESKA!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity ESKI 29 czerwca

New Music Friday, zgodnie z nazwą, to piątek z zupełnie nową muzyką! Moment ten świętujemy co tydzień od samego rana, a wszystko po to, by słuchacze Radia ESKA byli na czasie z najnowszymi kawałkami. Jakie premiery w Radiu ESKA 29 czerwca? Lista będzie aktualizowana o kolejne nowości. Zagramy wam:

  • Sean Paul & Ellie Goulding - Bad Love
  • Bitamina feat. Dawid Podsiadło - Nikt
  • Axwell & Ingrosso feat. ROMANS - Dancing Alone
  • Jonas Blue feat. Joe Jonas - I See Love

Wasze ulubione hity, to m.in. Rave In The Grave (AronChupa), Solo (Clean Bandit), Ignite (K-391 & Alan Walker), Melody (Lost Frequencies) , One Kiss (Calvin Harris & Dua Lipa) i oczywiście wciąż Tamagotchi (Taconafide). Czy wkrótce do tego grona dołączy Sean Paul, Bitamina i Axwell & Ingrosso? Wspierajcie swoich faworytów, a później przekonajcie się słuchając Podwójnej Gorącej 20 w każdą niedzielę od godziny 16-19.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity