Hity 2018: John Newman, C-BooL, Robert M i inni 9 marca w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-03-09 15:24
Hity 2018: John Newman, C-BooL, Robert M i inni 9 marca w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładka singli Hity 2018: John Newman, C-BooL, Robert M i inni 9 marca w New Music Friday w Radiu ESKA!

Piątek pod znakiem nowej muzyki w Radiu ESKA! Sprawdźcie na ESKA.pl, jakie hity usłyszycie na naszej antenie 9 marca! 

New Music Friday w Radiu ESKA to moment, kiedy na naszej antenie usłyszycie najciekawsze, najgorętsze i najbardziej wyczekiwane premiery! Naładujcie swoje akumulatory za sprawą nowości muzycznych. 9 marca na rynku muzycznym pojawiło się kilka ciekawych premier. Dostępna jest piosenka na Mundial w Rosji, nowy singiel Johna Newmana oraz trzy gorące hity od trzech polskich producentów!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity w ESCE 9 marca

9 marca, czyli Międzynarodowy Dzień DJ-a, to dzień wielkich powrotów znanych producentów! Po blisko czterech latach powrócił Robert M, który ujawnił singiel Don't Let Me Down, stanowiący zapowiedź jego albumu. Wypuszczając kawałek pt. Unbreakable, przypomniał o sobie duet Kalwi & Remi. Wydaje się, że twórcy Explosion, Kiss czy Stop (Falling Down), będą mocną konkurencją na listach hitów dla C-BooLa i jego hitu Wonderland! Przekonamy się w najbliższym czasie w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA, który utwór zdobędzie wasze największe wsparcie. 

New Music Friday w Radiu ESKA 9 marca, to premiery:

  • C-BooL - Wonderland: piosenka powstała w wyniku przypadku! C-BooL wracał samochodem do domu i nagle w jego głowie pojawiła się pewna melodia, którą zaczął nucić i nagrywać na dyktafon. Po powrocie przeniósł ową melodię na wirtualne klawisze i pokazał ją bliskim znajomym. Gdy powiedzieli, że w nagraniu jest coś wyjątkowego, zmotywowany producent poszedł do studia, gdzie w jeden dzień stworzył wstępną aranżację utworu oraz wpadające w ucho od pierwszego przesłuchania dźwięki. Dopełnieniem jego pracy było napisanie znakomitego tekstu, który przedstawia historię mężczyzny zakochanego w swojej kobiecie. Czujemy, że piosenka Wonderland będzie jednym z waszych ulubionych hitów wiosny 2018.
  • Robert M feat. Ada & Dave Ron - Don't Let Me Down: Do tej pory ostatnim singlem Roberta M był wydany w 2014 roku utwór pt. That Body. Don't Let Me Down jest tak naprawdę pierwszym od czterech lat tanecznym singlem Roberta M. Utwór zapowiada pełny album producenta, którego premiera już wkrótce. Kawałek w sieci pojawi wraz z wakacyjnym teledyskiem, który powstał w Rio de Janeiro. Zapewniamy, że po obejrzeniu pierwszych sekund zapowiedzi poczujecie wakacyjny klimat.
  • Kalwi & Remi feat. Joe Killington - Unbreakable: autorzy hitu Explosion, Imagination, Kiss, Stop (Fallin' Down), Find You czy Girls, powracają! Ostatni sukce w radiostacjach osiągnęli za sprawą hitu You and I (On Ibiza), w którym gościnnie pojawiła się Amanda Wilson.
  • John Newman - Fire In Me: posiadacz najbardziej charakterystycznego głosu na świecie, czaruje w jeszcze bardziej przebojowym stylu, a jego popowe hymny to gwarantowany sposób na bardzo szybkie poprawienie nastroju.
  • Michał Szczygieł - Nic tu po mnie: zajął trzecie miejsce w ósmej edycji Voice of Poland, a teraz wydał swój singiel, którym zapowiada debiutancki album.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Podsumowanie premier z New Music Friday w Radiu ESKA w każdym notowaniu Podwójnej Gorącej 20, w każdą niedzielę od godziny 16:00.

Najnowsze