HIT INTERNETU: Dziewczynka i jej supermoce! Czysta magia. Jak ona to robi?

2015-07-22 17:12

Film z Riley Dashwood, wyjątkowo czarującą sześciolatką która rzuca za siebie różne przedmioty i magicznym sposobem trafia nimi dokładnie tam, gdzie chce - to kandydat na kolejny hit internetu. Nic dziwnego, śliczna Riley sprawia w nim wrażenie, że jest obdarzona wyjątkowymi supermocami. Zobaczcie sami!    

Riley Dashwood to sześciolatka z Australii, która ma własnego videobloga na YouTube. Jeden z jej ostatnich filmów zdobył znacznie więcej wyświetleń, niż pozostałe... Nic dziwnego: wygląda na to, że Riley popisuje się na nim supermocami - lub też wyjątkowym szczęśliwym trafem. Na filmie dziewczynka ciska za siebie różnymi przedmiotami w taki sposób, by trafić nimi do niewidocznego celu - i za każdym razem jej się to udaje! Potrafi na przykład wrzucić do tostera kromkę chleba w taki sposób, że wpada on w szczelinę opiekacza - to nie jest łatwe wyzwanie, nawet jeśli próbuje się to zrobić patrząc na toster - a Riley wrzuca nie widząc celu! Mała rzuca za siebie pozornie od niechcenia i bez wysiłku, ale każdy sukces wita zdziwieniem i wielką radością - jest absolutnie przesłodka. Zobaczcie sami... Magia czy godziny praktyki - a może po prostu niewiarygodne szczęście?

 

Amy Winehouse rocznica śmierci: dlaczego umarła? Zobacz 5 faktów o śmierci gwiazdy

ac

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze