HIT INTERNETU: 100 scen tanecznych z filmów w klipie do Uptown Funk!

2015-09-21 13:18

Teledysk do przeboju Marka Ronsona i Bruno Marsa - Uptown Funk, złożony ze 100 scen tanecznych z popularnych filmów to jeden z wrześniowych hitów internetu. Zobacz klip i sprawdź, ile z filmów, których fragmenty złożyły się na ten mashup, jesteś w stanie rozpoznać!     

100 Movies Dance Scenes Mashup (Mark Ronson-Uptown Funk ft.Bruno Mars) - to film, który zdobył już ponad 5,2 miliona wyświetleń na YouTube. W teledysku do jednego z największych tanecznych przebojów 2015 roku wykorzystano sceny tańca z aż stu popularnych filmów! Znalazły się w nim fragmenty między innymi z Rock III, Kicboxera, Zakonnicy w Przebraniu 2, Gorączki Sobotniej Nocy, Spidermana 3, Magic Mike, Pulp Fiction, American Pie, Dirty Dancing, Forresta Gumpa, Borata, Star Wars 6: Powrót Jedi, Madagaskaru i wielu innych kinowych hitów! Cała lista użytych tytułów została podana w opisie filmu na YouTube. Ta kompilacja naprawdę robi wrażenie! Zobaczcie sami:

100 Movies Dance Scenes Mashup (Mark Ronson-Uptown Funk ft.Bruno Mars)

Adamek - Saleta online: walka na żywo w Internecie. Za darmo czy płatnie? Gdzie obejrzeć?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze