Historia polskiego hip hopu Bemowo 12.06.2022 - kto wystąpi? ZESPOŁY i BILETY na wydarzenie

2022-05-18 16:22
Historia polskiego hip hopu
Autor: Empik

Historia polskiego hip hopu Bemowo - już wkrótce na jednej scenie wystąpią największe gwiazdy. 12 czerwca 2022 na płycie Lotniska Bemowo rozpocznie się widowisko, na które wszyscy czekają. Pozostał jeszcze miesiąc, żeby zdobyć wejściówki – czasu coraz mniej! Sprawdź, gdzie można je dostać oraz kto wystąpi na scenie.

Takiego koncertu jeszcze w Polsce nie było. Przed nami wyjątkowa powtórka z historii polskiego hip-hopu i lekcja flow z najwyższej półki. 12 czerwca w Warszawie na jednej scenie pojawią się 3 pokolenia twórców, którzy w polskim rapie zdobyli wszystko, co było do zdobycia. Od starych wyjadaczy i oldschoolowych ekip, które kształtowały gatunek w kraju, po pionierów eksperymentalnych brzmień i awangardę ,,Na czasie’’ YouTube’a. Plus kumpel samego Franka Kimono. Trudno szukać lepszej rekomendacji. Sprawdź listę gwiazd, którą zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Kalush Orchestra - zwycięzcy Eurowizji w Polsce. Zagrają aż kilka koncertów!

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Historia polskiego hip hopu Bemowo 12.06.2022 - gwiazdy

Na ten moment wiadomo, że wraz z JIMKIEM, który jest pomysłodawcą imprezy, na bemowskiej scenie pojawią się Bedoes, Fenomen, Grammatik, Kaliber 44, Kizo, Molesta, Mor W.A., O.S.T.R, Płomień 81, PRO8L3M, Sokół, Szczyl, Tede, Wzgórze Ya-Pa 3, ZIP Skład i Żabson. Taki przegląd artystów raczej się prędko nie powtórzy.

Sonda
Słuchasz polskiego rapu?

Historia polskiego hip hopu Bemowo 12.06.2022 - bilety

Historia Polskiego Hip-Hopu startuje już 12 czerwca na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Bilety na to niesamowite wydarzenie są już w sprzedaży. Wejściówki znajdziecie na stronie internetowej goingapp.pl i w aplikacji Going.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze