Historia polskiego hip hopu Bemowo 12.06.2022 - kto wystąpi? ZESPOŁY i BILETY na wydarzenie

2022-05-18 16:22
Historia polskiego hip hopu
Autor: Empik

Historia polskiego hip hopu Bemowo - już wkrótce na jednej scenie wystąpią największe gwiazdy. 12 czerwca 2022 na płycie Lotniska Bemowo rozpocznie się widowisko, na które wszyscy czekają. Pozostał jeszcze miesiąc, żeby zdobyć wejściówki – czasu coraz mniej! Sprawdź, gdzie można je dostać oraz kto wystąpi na scenie.

Takiego koncertu jeszcze w Polsce nie było. Przed nami wyjątkowa powtórka z historii polskiego hip-hopu i lekcja flow z najwyższej półki. 12 czerwca w Warszawie na jednej scenie pojawią się 3 pokolenia twórców, którzy w polskim rapie zdobyli wszystko, co było do zdobycia. Od starych wyjadaczy i oldschoolowych ekip, które kształtowały gatunek w kraju, po pionierów eksperymentalnych brzmień i awangardę ,,Na czasie’’ YouTube’a. Plus kumpel samego Franka Kimono. Trudno szukać lepszej rekomendacji. Sprawdź listę gwiazd, którą zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Kalush Orchestra - zwycięzcy Eurowizji w Polsce. Zagrają aż kilka koncertów!

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Historia polskiego hip hopu Bemowo 12.06.2022 - gwiazdy

Na ten moment wiadomo, że wraz z JIMKIEM, który jest pomysłodawcą imprezy, na bemowskiej scenie pojawią się Bedoes, Fenomen, Grammatik, Kaliber 44, Kizo, Molesta, Mor W.A., O.S.T.R, Płomień 81, PRO8L3M, Sokół, Szczyl, Tede, Wzgórze Ya-Pa 3, ZIP Skład i Żabson. Taki przegląd artystów raczej się prędko nie powtórzy.

Sonda
Słuchasz polskiego rapu?

Historia polskiego hip hopu Bemowo 12.06.2022 - bilety

Historia Polskiego Hip-Hopu startuje już 12 czerwca na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Bilety na to niesamowite wydarzenie są już w sprzedaży. Wejściówki znajdziecie na stronie internetowej goingapp.pl i w aplikacji Going.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze