Hera Koka Hasz LSD - teledysk Karoliny Czarneckiej! Mocny przekaz? Będą miliony odsłon? [VIDEO]

2014-08-09 11:23

Teledysk do Hera Koka Hasz LSD Karoliny Czarneckiej na YouTube z pewnością powtórzy sukces nagrania z wykonaniem piosenki. Za nami głośna premiera wideo do Hera Koka Hasz LSD, czyli klipu Karoliny Czarneckiej. Jest charakterystyczna choreografia, dres i mocny przekaz. Gotowi na spotkanie z nowym viralem?

Teledysk do Hera Koka Hasz LSD na YouTube zadebiutował chwilę po premierze klipu Karoliny Czarneckiej w sieci na jednym z polskich portali. Wideo do Hera Koka Hasz LSD obejrzeliśmy więc na dzień przed oficjalną publikacją, bo teledysk Karoliny Czarneckiej na YouTube ujrzał światło dzienne dopiero 7 sierpnia 2014 roku.

Klip do Hera Koka Hasz LSD rozgrywa się w ośrodku leczenia uzależnień. Karolina Czarnecka wciela się w rolę jednej z pacjentek i dla zniszczonych przez narkotyki kolegów i koleżanki z odwyku śpiewa zaskakujący utwór. Pojawia się doskonale znana nam choreografia, ale najmocniejsza jest końcówka... musicie zobaczyć sami.

Teledysk do Hera Koka Hasz LSD na YouTube z pewnością powtórzy sukces nagrania samego wykonania piosenki podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, które obejrzało już ponad 11 mln internautów. Szykuje się wiec nowy viral w polskiej sieci.

>>> KONCERTY 2014 w Polsce: gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz

Teledysk do Hera Kokasz LSD Karoliny Czarneckiej dostępny poniżej. Jak podoba się Wam nagranie? Opinie internautów są podzielone: jedni są zachwyceni klipem, inni pytają, gdzie widać wydane na produkcję tysiące, które dla Karoliny zebrali fani. Czekamy na Wasze zdanie w Eskowym czacie na żywo.