Harry Styles z One Direction bez spodni na scenie Take Me Home Tour! O co chodzi chłopakom z 1D? [VIDEO]

2013-04-10 18:34

Fani Harry'ego Stylesa z One Direction na jednym z koncertów zespołu  mogli zobaczyć swojego idola bez spodni. Wokalista w bokserkach stanął przed kilkutysięczną publicznością śpiewając solówkę z What Makes You Beautiful. Kto ściągnął mu jego rurki? Dowiedz się więcej już teraz na Eska.pl!

Harry Styles z One Direction padł ofiarą żartu swojego kolegi z grupy podczas jednego z koncertów w ramach trasy Take Me Home Tour w Londynie z 6 kwietnia 2013 roku i zaprezentował się fanom w samej bieliźnie. Spodnie ex Taylor Swift ściągnął Liam Payne. Podczas gdy media zastanawiają się, czy chłopaków może łączyć jakaś bliższa relacja, Directionersi wiedzą, że ich idole od dawna robią sobie podobne psikusy.

O co więc chodzi wokalistom 1D? Bokserki Harry'ego fani pod sceną zobaczyli podczas wykonu jego solówki w piosence What Makes You Beautiful. Nie wszyscy wiedzą, że to właśnie ten fragment kawałka Styles musi zaśpiewać na jednym wdechu, co niegdyś było dla niego sporym wyzwaniem.

>>> Harry Styles z One Direction dostał butem w czułe miejsce! Zobacz, jak fani 1D szaleją na Take Me Home Tour [VIDEO]

Po jednym z pierwszych występów z debiutanckim hitem boysbandu piosenkarz był niezadowolony ze swojej partii i bardzo przeżywał, że zawiódł słuchaczy 1D. Od tego momentu jego koledzy z zespołu robią mu różne żarty podczas show z What Makes You Beautiful, za którymi nie kryje się nic więcej niż dobra zabawa. Zaniepokojone Directionerki uspokajamy: Liam z pewnością nie podrywa Harry'ego ;).


Zobacz Harry'ego Stylesa w bokserkach na scenie Take Me Home Tour!


JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze