Harry Styles przekłada koncerty! Co z występem w Polsce?

Harry Styles
Autor: SplashNews.com/East News

Harry Styles przekłada wszystkie swoje koncerty, które miały odbyć się jeszcze w 2020 roku! Co w takim razie z koncertem w Polsce, który jest zaplanowany na 25 lutego 2021 roku w TAURON Arenie Kraków? Czy artysta również go odwoła? Więcej o odwołanych trasach koncertowych artysty na ESKA.pl!

Harry Styles przekłada wszystkie swoje koncerty, które miały odbyć się jeszcze w tym roku. Artysta odwołuje wydarzenia i nie podaje na ten moment nowych terminów koncertów. Harry Styles miał pojawić się w najbliższym czasie w w Ameryce Południowej, Meksyku, Australii i w Nowej Zelandii, jednak jak ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, koncerty te zostały przeniesione na inny termin, który obecnie nie został podany. Z jakich powodów trasy koncertowe wokalisty nie zostaną zorganizowane? Wszystko przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, która stale nie daje za wygraną. Harry Styles umieścił na swoim koncie na Twitterze wpis, w którym wyjaśnił swoją decyzję o odwołaniu koncertów w wyżej wymienionych miejscach. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pozostaje naszym najwyższym priorytetem, dlatego niestety muszę odłożyć wszystkie koncerty 2020 w Ameryce Południowej, Meksyku, Australii i Nowej Zelandii do odwołania. - poinformował wokalista. 

Harry Styles w Polsce - kiedy koncert?

Harry Styles odwoła koncert w Polsce? Z pewnością zastanawiacie się, jak w obecnej sytuacji wygląda zaplanowana trasa koncertowa wokalisty w naszym kraju i czy w ogóle się ona odbędzie. Początkowo artysta miał pojawić się u nas 10 maja 2020 roku, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa data koncertu została przełożona o dobre kilka miesięcy, a Harry Styles wystąpi w Polsce 25 lutego 2021 roku w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy Love on Tour 2021. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze