Harlem Shake w wykonaniu Cody'ego Simpsona! Zobacz na Eska.pl, jak wokalista szaleje do hitu DJ-a Baauera [VIDEO]

2013-02-22 10:54

Uzależniający bass Harlem Shake dopadł Cody'ego Simpsona. Australijski wokalista podzielił się z fanami filmikiem, na którym razem ze swoim sztabem szaleje w tourbusie do hitu DJ-a Baauera. Nagranie powstało za kulisami europejskiej części trasy koncertowej Paradise Tour. Zobacz, jak Cody Simpson zatańczył Harlem Shake!

Harlem Shake i jego zaraźliwy bit dopadł Cody'ego Simpsona. Piosenkarz wraz ze swoją załogą z trasy koncertowej nagrał wideo, na którym wszyscy trzęsą się w rytmie nowego hitu sieci autorstwa DJ-a Baauera. Wideo powstało w tourbusie za kulisami jednego z show podczas europejskiej części tournée.

W ten sposób Cody to jedna z pierwszych gwiazd szalejąca do Harlem Shake. Wcześniej na YouTube pojawiła się przeróbka fanów One Direction, na której chłopaki z 1D także tańczą w stylu Harlem Shake. Wideo możecie zobaczyć klikając w link z newsem poniżej.

>>> One Direction tańczą Harlem Shake! Zobacz na Eska.pl przeróbkę fanów 1D [VIDEO]

Nie wiesz jeszcze o co chodzi z Harlem Shake? To nowy hit Internetu: do kawałka DJ-a Baauera tańczy jedna osoba, a bit piosenki działa jak wirus i już po chwili w jej rytmie trzęsą się wszyscy dookoła.

>>> Harlem Shake - o co chodzi w nowym wirusowym video, które goni nawet Gangnam Style!?


Zobacz na Eska.pl Harlem Shake - Cody Simpson!Nie czytałeś jeszcze? 

>>> OSCARY 2013 - nominacje. Sprawdź listę nominowanych! [VIDEO]

JB

Najnowsze