Hanson - nastoletni gwiazdorzy wyrośli na niezłe ciacha

2018-03-26 14:56
Hanson - nastoletni gwiazdorzy wyrośli na niezłe ciacha
Autor: fot./instagram.com/sweetvalleyparty/ Hanson

Gdy ich piosenka MMMBop stała się wielkim hitem, mieli zaledwie po kilkanaście lat. A jak teraz wyglądają? Członkowie zespołu Hanson wyrośli na naprawdę przystojnych mężczyzn.

Hanson - nastoletni gwiazdorzy wyrośli na niezłe ciacha, ale już w latach 90' wzdychało do nich wiele dziewcząt. Bracia Isaac, Taylor i Zac Hansonowie stali się gwiazdami w 1997 roku, kiedy wydali piosenkę MMMBop. Radosny utwór z miejsca stał się hitem, a plakaty chłopaków o długich włosach koloru blond, wisiały w pokoju niemal każdej nastolatki. Od tamtego czasu minęło 20 lat. Bracia Hanson wydorośleli i starli się naprawdę przystojnymi mężczyznami.

To było polskie One Direction! Ich hit zna każdy, kto wychował się w latach 90

Autor: brak danych

Jeśli dorastaliście w latach 90', na pewno ich pamiętacie. Jeśli nie, koniecznie musicie ich posłuchać! Na ESKA.pl przeczytacie o chłopakach z Just 5, którzy byli polskimi One Direction.

Hanson - jak teraz wyglądają?

Jak teraz wyglądają bracia Hanson? Najmłodszy z nich, Zac, ma obecnie 32 lata (gdy zaczynali grać miał zaledwie 6). Jest szczęśliwym mężem i ojcem czwórki dzieci. Fanki wciąż mogą go podziwiać na koncertach, gdyż nadal występuje z braćmi.

#rememberthealamo Post udostępniony przez Zachary Hanson (@zachanson)

Drugi z braci, Taylor, ma dziś 35 lat. Zasłynął jako wokalista zespołu Hanson. Ma żonę, piątkę dzieci i nadal śpiewa! Taylor także wyrósł na ciacho!

Those eyes 😍 #taylorhanson #hanson Post udostępniony przez Taylor Hanson 😍 (@love_taylor_hanson)
Tay and penny💜💜 #taylorhanson #pennyhanson #hanson Post udostępniony przez Taylor Hanson 😍 (@love_taylor_hanson)

Najstarszy z braci Hanson, jest Isaac. Dziś ma 37 lat i wciąż gra na gitarze zespole z Zac'em i Taylorem. Jest też ojcem dwójki dzieci, które wychowuje wraz z żoną. Co ciekawe, poznał ją na koncercie Hanson! Zobaczcie, jak wygląda.

Zobaczcie Hanson kiedyś i dziś. Prawda, że wyrośli na prawdziwych przystojniaków?

Hanson 😍🎼🎵🎶 #hanson Post udostępniony przez Aline (@missaline83)
💗💗 credits to @kt_bergs #isaachanson #taylorhanson #zachanson #hanson Post udostępniony przez Taylor Hanson 😍 (@love_taylor_hanson)

 

Najnowsze