Gromee - piosenka Light Me Up na Eurowizję ma teledysk! CIEKAWOSTKI o klipie

2018-02-15 13:16
Gromee - piosenka Light Me Up na Eurowizję ma teledysk! CIEKAWOSTKI o klipie
Autor: fot. YouTube.com/GromeeVEVO screen z teledysku na YouTube Gromee - Light Me Up ft. Lukas Meijer

Light Me Up, czyli piosenka Grommego na Eurowizję 2018 ma już teledysk! Co się dzieje w słonecznym klipie? Jak powstawał? Ciekawostki i szczegóły - poznacie na ESKA.pl!

GROMEE z piosenką Light Me Up bierze udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2018. 15 lutego premierze utworu towarzyszył przepełniony pozytywną energią teledysk, nakręcony w słonecznej Barcelonie. Jak długo powstawał? Co działo się na planie klipu? Szczegóły klipu poznacie - na ESKA.pl. Sam utwór usłyszycie na antenie Radia ESKA w piątek w ramach New Music Friday! Pojawi się również w propozycjach do Podwójnej Gorącej 20 i tym samym będzie można głosować na dwa utwory krakowskiego producenta!

Gromee - piosenka Light Me Up

Light Me Up to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu. Wersja eurowizyjna kawała nieco różni się od wersji, która pojawi się debiutanckiej płycie artysty. Jedną z zauważalnych różnic będzie długość trwania utworu, w końcu regulamin dopuszcza piosenki nieprzekraczające trzech minut. W przypadku wersji Light Me Up z teledysku jest to 3:24. W utworze swojego głosu użyczył Lukas Meijer, który współpracował już z didżejem przy jego poprzednim singlu Without You.

#TeamGromee - akcja fanów przed Eurowizją zyskuje na sile! Jak dołączyć?

Autor: brak danych

  Gromee w finale Eurowizji 2018 - takie marzenie mają wszyscy fani i miłośnicy muzyki krakowskiego producenta. Twórca wielu hitów już na początku marca o bilet do Lizbony powalczy z utworem zatytułowanym Light Me Up, w którym gościnnie usłysz

Piosenka Light Me Up promuje pierwszy album Gromeego - Chapter One. Na albumie znajdziemy zarówno znane hity, jak i utwory, które nigdy wcześniej nie miały swojej premiery.

Gromee - Light Me Up: ciekawostki

Oto, co wiemy o teledysku Light Me Up:

  • Niezwykłe miejsce: Barcelona to jedno z ulubionych miast krakowskiego producenta. Uwielbia tam wracać i za każdym razem odkrywać tam nowe, nieznane mu wcześniej miejsca.
  • Powrót do hobby: Barcelona to jedno z najlepszych miejsc do jazdy na deskorolce, a wszystko za sprawą doskonałej nawierzchni. Nie wiecie, ale Gromee w przeszłości sporo jeździł na czterokołowej desce, więc wizyta w tym mieście i nakręcenie teledysku do Light Me Up było świetną okazją, by przypomnieć sobie o dawnym hobby.
  • Raj deskorolkarzy: fragment klipu został nagrany przy legendarnym Macba, czyli Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie. Właśnie tam Gromee przypomniał sobie, jak profesjonalnie jeździć na desce.
  • Plan zdjęciowy: wiele osób zastanawia się, jak długo powstawał klip. Realizacja muzycznego obrazka Light Me Up trwała dwa dni. 
  • Pełny debiut na planie: to pierwszy raz, kiedy Gromee pojawia się w teledysku od początku do końca. 
  • O czym jest klip: W teledysku chodzi o to, że nieważne gdzie, ale ważne z kim! Znajomi i przyjaciele w życiu są najważniejsi!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze