Grammy 2018 - Beyonce uciszana przez córkę i wyznanie Camili Cabello o karierze

2018-01-29 12:43
Grammy 2018 - Beyonce uciszana przez córkę i wyznanie Camili Cabello o karierze
Autor: fot. https://www.instagram.com/p/BehheNPlAwl/ (screen) screen z instagrama https://www.instagram.com/p/BehheNPlAwl/

Grammy Awards 2018 to już historia! Co działo się na gali? Najważniejsze momenty, o których nikt nie zapomni podrzucamy - na ESKA.pl

Grammy 2018 to znakomite występy, wzruszające przemówienia i śmieszne sytuacje. Nie możemy zapomnieć również o tym, że wyniki Grammy 2018 zaskoczyły fanów, ale także samych artystów. Wydaje się, że największymi przegranymi Grammy Awards są Beyonce i Jay-Z, który otrzymał najwięcej - aż osiem - nominacji, a nie zdobył żadnej nagrody. Najgorętsza para w show-biznesie nie ukrywała swojego niezadowolenia. 

 

Grammy 2018 - najważniejsze momenty

Grammy 2018 odbyła się 28 stycznia w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. O czym po gali mówił cały świat? Najważniejsze momenty Grammy 2018 podrzucamy poniżej:

  • Beyonce i Jay-Z uciszana przez Blue Ivy: 6-letnia córka poprosiła, by jej rodzice przestali klaskać. Chyba jeden z najzabawniejszych momentów gali.

  • Camila Cabello o trudnych początkach swojej karierywokalistka w trakcie gali powiedziała, że Stany Zjednoczone zostały stworzone dla "marzycieli". - Dziś w tym pomieszczeniu pełnym marzycieli muzyki, pamiętamy, że ten kraj został zbudowany przez marzycieli, dla marzycieli, ścigających się o amerykański sen. Autorka hitu Havana zdradziła kulisy swojego początku: - Jestem dziś na tym samym etapie, ponieważ podobnie jak DREAMers, moi rodzice przywieźli mnie do tego kraju bez pieniędzy w kieszeni, ale z nadzieją. Pokazali mi, co to znaczy pracować dwa razy mocniej i nigdy się nie poddawać. I szczerze mówiąc, żadna część mojej podróży nie różni się od [DREAMers]. Camila tego wieczoru była gwiazdą numer 1 na Twitterze.

  • Apel Kendricka Lamara: twórca rekordowej płyty zatytułowanej DAMN., powiedział, że Jay-Z powinien zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. 
  • Żarty z Donalda Trumpa: James Corden, Hillary Clinton, John Legend, Snoop Dogg, DJ Khaled i m.in. Cardi B, odegrali skecz, w którym pokazali rzekome, zupełnie inne oblicza prezydenta Stanów Zjednoczonych.

  • Białe róże na Grammy 2018: artyści przyozdobili nimi swoje kreacje na znak poparcia akcji #MeToo i pomysłu ruchu Time's Up. Symbolizują protest przeciw molestowaniu seksualnemu. 
  • Energia Rihanny: Barbadoska wystąpiła śpiewając hit Wild Thoughts. Jej energiczny występ spowodował, że w sieci pojawiło się mnóstwo memów. Po obejrzeniu show, ktoś napisał: To ja, kiedy dostaję trochę jedzenia:

  • Występ wieczoru: nikt nie ma wątpliwości, że najlepszym momentem gali był występ Lady Gagi. Wokalistka wykonaując utwór Joanne wzruszyła wiele osób:

 

Wpadka z Rihanną na Grammy - wręczający podpadł internautom

Autor: brak danych

  Wpadka z Rihanną na Grammy, jest równie chętnie komentowana co nagrody, które zdobyła piosenkarka. Wszystko wydarzyło się podczas tegorocznej gali, a nagranie z wydarzenia trafiło do sieci. Powodem całego zamieszania był Tony Bennett - jeden z

 

Najnowsze