Grammy 2016: występy. Adele, Justin Bieber, The Weeknd - to najmocniejsze punkty gali!

2016-02-16 12:28
Grammy 2016: występy. Adele, Justin Bieber, The Weeknd
Autor: fot. Bulls Grammy 2016: występy. Adele, Justin Bieber, The Weeknd - to najmocniejsze punkty gali!

Grammy 2016: Adele, Justin Bieber i The Weekend zrobili największy szum podczas gali rozdania muzycznych Oscarów! Co zaśpiewała Adele, a jakie show zrobił Bieber? Najciekawsze wideo z Grammy 2016 obejrzycie na ESKA.pl!

Występy na Grammy 2016 od zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. W nocy z 15 na 16 lutego czasu polskiego odbyła się 58. ceremonia rozdania najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym. Od początku pewniakami byli Kendrick Lamar, Taylor Swift, The Weeknd i nie było zdziwieniem, że to właśnie oni otrzymali najwięcej statuetek. Doroczne uhonorowanie artystów jak zwykle poprzedziły mini koncerty gwiazd! W tym roku scena należała do Adele i Justina Biebera! Kto jeszcze wystąpił na gali Grammy Awards 2016? Wideo obejrzycie poniżej!

>>> Grammy 2016 - zwycięzcy. PEŁNA LISTA zwycięzców Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - występy

Jak zwykle organizatorzy zadbali, by scenariusz podczas Grammy 2016 był bogaty w niezapomniane momenty. I tak się stało! Wielkie muzyczne show zagwarantowała czołówka najpopularniejszych artystów na świecie. Na liście artystów, którzy wystąpi pomiędzy rozdaniem kolejnych nagród - znaleźli się: Lady Gaga, Pitbull, James Bay, Ellie Goulding & Andra Day, The Weeknd, Adele, Justin Bieber, Skrillex & Diplo oraz m.in. Taylor Swift. Nie obyło się również bez wpadek, które od razu zostały wyciągnięte przez internautów do sieci.

Występ Adele na Grammy 2016

Występ na żywo Adele, to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil, na którą czekali wszyscy goście w Staples Center w Los Angeles, ale i widzowie przed monitorami. Piosenkarka jednak nie zapamięta swojego występu od dobrej strony. Wszystkiemu winne są problemy z mikrofonem, który przypadkowo spadł na struny fortepianu. 

 

Justin Bieber na Grammy 2016

Złoty Gramofon, to jedna z najważniejszych nagród dla artystów, którą mogą otrzymać za działalność w przemyśle muzycznym. Wie o tym, Justin Bieber, który w efektowny sposób podczas występu na żywo roztrzaskał gitarę! Długo oczekiwaną statuetkę otrzymał w kategorii "Best Dance Recording" za hit 'Where Are U Now" ze Skrillexem i Diplo.

Grammy Awards 2016: The Weeknd na żywo 

Abel Tesfaye, czyli The Weeknd, na scenie Grammy zaśpiewał hit "Can't Feel My Face" i wolniejszą wersje utworu "In The Night". Pokazał przy tym kilka nowych ruchów tanecznych, ale przejście w stylu Michaela Jacksona było nieco rozczarowujące.

Justin Bieber na Grammy zrobił ogromne wrażenie! Jak to możliwe, że uroczy chłopiec wyrósł na kontrowersyjnego i znanego na całym świecie artystę? Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Najnowsze