Gosia Hodurek oczarowała w The Voice of Poland. Teraz wróciła z mocną propozycją!

i

Autor: Małgorzata Hodurek Gosia Hodurek oczarowała w The Voice of Poland. Teraz wróciła z mocną propozycją!

Gosia Hodurek oczarowała w The Voice of Poland. Teraz wróciła z mocną propozycją!

2021-09-24 11:14

Gosia Hodurek to śpiewająca stomatolog, która zarówno uśmiechem, jak przede wszystkim głosem oczarowała trenerów i widzów ósmej edycji The Voice of Poland. Artystka kilka lat po udziale w muzycznym show powraca z jeszcze większą dawką energii i motywacji - dzieląc się z Wami utworem pt. Pięć piosenek. Posłuchajcie go już teraz.

Pięć piosenek to debiutancki singiel, który dla Gosi Hodurek jest rozpoczęciem zupełnie nowego rozdziału i jednocześnie zapowiedzią dalszej muzycznej drogi. Singiel opowiada o ciągłej podróży pomiędzy dwoma zupełnie różnymi światami, które przeplatają się wzajemnie. Te światy choć wydają się wykluczać, mają wspólny element, który scala je i pozwala im równolegle funkcjonować.

Małgorzata Hodurek - kim jest uczestniczka Voice of Poland? Wygrała znany program!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Gosia Hodurek - Pięć piosenek

Gosia Hodurek dała się poznać szerszej publiczności w ósmej edycji The Voice of Poland, a także dzięki udziałowi w programie Szansa na Sukces, gdzie zwyciężyła odcinek z udziałem Kasi Nosowskiej. Teraz przyszedł długo wyczekiwany moment, w którym Gosia prezentuje nam debiutancki singiel Pięć Piosenek.

Gosia Hodurek to śpiewająca stomatolog. Na co dzień dba o zdrowe uśmiechy swoich pacjentów a po pracy przygotowuje materiał na swoją debiutancką płytę. Za produkcję muzyczną singla Pięć piosenek, odpowiada wokalista i kompozytor: Krzysztof Iwaneczko, za tekst: Kamil Durski, za reżyserię i produkcję klipu ekipa: Sorocki Studio.