Gorąca 20 Premiery: Lost Frequencies - What Is Love 2016 || Burak Yeter feat. Danelle Sandoval - Tuesday

i

Autor: fot. YouTube/BurakYeterVEVO screen z teledysku do Burak Yeter - Tuesday ft. Danelle Sandoval

Gorąca 20 Premiery: Lost Frequencies - What Is Love 2016 || Burak Yeter feat. Danelle Sandoval - Tuesday

2016-10-07 17:16

Lost Frequencies - What Is Love 2016 oraz Burak Yeter feat. Danelle Sandoval - Tuesday: dwie premiery w Gorącej 20 na zakończenie tygodnia z nowościami. Który kawałek okaże się większym hitem? Oceńcie już teraz na ESKA.pl! 

Lost Frequencies - What Is Love 2016: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Debiutująca piosenka w propozycjach do listy przebojów Eski, to nic innego jak nowa wersja hitu sprzed 23 lat! Już po tytule pewnie wiecie, że w oryginale wykonuje ją Haddaway! W piątek, 7 października usłyszycie dwie premiery w G20. Autorami kolejnej nowości muzyczne 2016 na antenie Eski są: Burak Yeter feat. Danelle Sandoval - Tuesday. Kim jest? Dowiecie się w tym artykule na ESKA.pl! Puoteck więcej na ich temat powie po godzinie 18:00! Nie przegapcie i nie zapomnijcie zagłosować klikając w link poniżej.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Lost Frequencies - nowa wersja What Is Love 2016

Lost Frequencies, belgijski producent, którego znacie z megahitu pt. Are You With Me oraz Reality. Didżej zapowiedział wydanie swojego debiutanckiego albumu, który będzie nosić tytuł Less Is More. W sprzedaży pojawi się on 21 października. Jego zapowiedź stanowi odświeżona wersja hitu What Is Love z 1993 roku! Motywacja, siła, waleczność i... rodzina - to wszystkie czynniki, które pozwalają nam spełniać marzenia. Przekonajcie się sami oglądając teledysk do What Is Love 2016!

Lost Frequencies - What Is Love 2016 - jak się Wam podoba?

 

Burak Yeter - kim jest autor premiery w G20?

Burak Yeter - urodził się w Turcji, ma 34 lata, a w wieku 12 lat zaczął grać na fortepianie, a niedługo później na gitarze. W 1999 roku założył hip-hopową grupę Tatbikat. Burak wyprodukował i remiksował utwory znanych artystów, takich jak: Deepeche Mode, Black Eyed Peas, Alicia Keys, Skylar Grey, The Beatles, Sam Smith, Usher, Bruno Mars, Jay Z, Beyonce, James Brown. Uczyniło go to jednym z najbardziej znanych artystów w Turcji!

Premiera w G20, czyli singiel pt. Tuesday zadebiutował na miejscu 14. na liście sprzedaży internetowej w Stanach Zjednoczonych. Świetnie nastrajający kawałek w Gorącej 20 osiągnie jeszcze większy sukces? Oceńcie oglądając teledysk:

Burak Yeter feat. Danelle Sandoval - Tuesday: