Gorąca 20 Premiery: CLEO - Wolę być || OneRepublic - Wherever I Go

2016-05-13 16:15
Gorąca 20 Premiery: CLEO - Wolę być || OneRepublic - Wherever I Go
Autor: fot. YouTube/CleoVEVO screen z teledysku do Wolę być

CLEO - Wolę być + OneRepublic - Wherever I Go: to premiery w G20! Piosenki po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów pojawią się w piątek, 13 maja 2016. Zarówno CLEO, jak i Ryan Tedder z zespołem, zaskakują swoimi nowymi utworami. Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl

Premiery w Gorącej 20 Radia ESKA to jeden z ulubionych momentów wszystkich słuchaczy. Nowości muzyczne 2016, które zasilają grono propozycji listy przebojów zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie. W piątek, 13.05.16 premierowo, czyli po raz pierwszy w G20 usłyszycie nową piosenkę: CLEO - Wolę być. Jest to singiel, którym polska wokalistka zapowiada swój debiutancki album. Ponadto dziś usłyszycie również: OneRepublic - Wherever I Go. Kawałek to pierwszy przedsmak czwartego studyjnego krążka amerykańskiej formacji. Właśnie od dziś te dwa nagrania czekają na Wasze głosy. Puoteck w tym tygodniu Wasze wsparcie nagradza płytami Antka Smykiewicza.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Cleo nowa piosenka 2016 - premiera w G20

Wolę być to nowa piosenka Cleo. Jest to drugi singiel, którym gwiazda polskiej sceny muzycznej zapowiada swój debiutancki album. Wiemy, że trafi on do sprzedaży jesienią 2016 roku. Nad brzmieniem dzisiejszej premiery w G20 czuwał Donatan. Z kolei w opublikowanym wideo pokazana została historia prababci wokalistki, Emilii. Teledysk do Wolę być jest swego rodzaju dedykacją! 

 

>>> Eurowizja 2016 FINAŁ: kolejność występów. Kiedy śpiewa Michał Szpak?

One Republic nowa piosenka 2016 w G20

Wherever I Go to druga premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Zespół OneRepublic wraca z nowym singlem i tym samym daje swoim fanom pierwszy przedsmak czwartego studyjnego albumu. Lider zespołu, Ryan Tedder o nowej piosence mówi: - Utwór w dużej mierze opowiada o obsesji, nienaturalnej, wręcz niezdrowej obsesji. Nagranie jednak nie odzwierciedla albumu i na pewno zaskoczy fanów. Wokalista przyznał się również do inspiracji twórczością Sigur Ros i Miike’a Snowa: - Byłem przez jakiś czas fanem Miike'a Snowa, więc prawdopodobnie usłyszycie inspiracje jego twórczości. Wherever I Go to pierwszy od września 2014 roku kawałek grupy. Do tej pory ich listę wydanych singli zamykało "I Lived".

 

CLEO - Wolę być + OneRepublic - Wherever I Go: to dwie premiery w Gorącej 20. Te nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów usłyszycie w piątek, 13 maja 2016 zaraz po godzinie 18:00!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze