Gorąca 20 Premiera: TIEKS feat. Dan Harkna - Sunshine

i

Autor: Fot. YouTube Screen z teledysku

Gorąca 20 Premiera: TIEKS feat. Dan Harkna - Sunshine

2016-09-19 18:51

TIEKS feat. Dan Harkna z piosenką Sunshine premierowo na najgorętszej liście przebojów Radia ESKA. Nowość usłyszymy już w poniedziałek 19 września. Słoneczny kawałek do posłuchania w Gorącej 20 tuż po godz. 18:00!

Gorąca muzyczna premiera w G20 tym razem należy do przedstawiciela muzyki elektronicznej. Już w poniedziałek 19 września w Gorącej 20 usłyszymy przebój, którego autorem jest Tieks. Numer, który zadebiutuje w najnowszej odsłonie Gorącej 20 to singiel zatytułowany Sunshine. W tworzeniu utworu udział brał także Dan Harkna. Czy ta propozycja na dłużej zagości na liście G20? Przekonajcie się słuchając Gorącej 20 w Radiu ESKA, od poniedziałku do piątku od godz. 18:00.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

TIEKS feat. Dan Harkna w G20

Utwór zatytułowany Sunshine pochodzi z płyty Marbella Collection 2016 - Ministry of Sound. Kawałek ten naładowany jest ogromną dawką pozytywnej energii. Towarzyszy mu wyjątkowo wakacyjny klimat. To piosenka taneczna więc idealnie będzie pasować na jesienne imprezy, gdzie podniesie trochę panująca na zewnątrz temperaturę. Kawałek Sunshine doczekał się także teledysku, który możecie zobaczyć poniżej: