Gorąca 20 Premiera: Szymon Chodyniecki - Z całych sił

2016-05-02 12:27
Szymon Chodyniecki - Z całych sił
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Szymon Chodyniecki - Z całych sił

Szymon Chodyniecki - Z całych sił: Premiera w Gorącej 20 w Dzień Flagi, w poniedziałek 2 maja 2016. Czy ta propozycja do listy przebojów zostanie wielkim hitem? O tym zdecydują Wasze głosy! Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00, a już teraz sprawdźcie więcej - na ESKA.pl!

Szymon Chodyniecki - Z całych sił: najnowsza propozycja do listy przebojów Radia ESKA! Polska premiera w Gorącej 20 do usłyszenia w Dzień Flagi, 2 maja 2016 zaraz po godzinie 18:00! Szymon Chodyniecki przedstawia Wam i tym samym po raz trzeci zapowiada swój debiutancki album. Wcześniej jego płytowy debiut promowały single Sam na sam i Drogowskaz. Oba cieszyły się sporą popularnością! Czy w przypadku poniedziałkowej premiery w G20 będzie podobnie? O tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy, za które jak zwykle mamy dla Was najlepsze płyty najlepszych artystów!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Szymon Chodyniecki w G20

Z całych sił to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Piosenka Szymona Chodynieckiego właśnie dziś, 2.05.2016 będzie miała swój radiowy debiut. Wcześniej nagranie nie było nigdzie publikowane, dlatego warto włączyć listę przebojów zaraz po godzinie 18:00! Oprócz tego utwór powalczy w konkursie o SuperPremierę 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Z całych sił znalazło się w finałowej dziesiątce, pokonując ponad 180 zgłoszeń. Warto dodać, że Szymon jest najmłodszym wykonawcą konkursu: ma zaledwie 21 lat. Sam pisze, komponuje i produkuje, co umacnia wszystkich w przekonaniu - że to jeden z najlepszych wokalistów młodego pokolenia.

Premiera w Gorącej 20: Szymon Chodyniecki - Z całych sił - usłyszycie już 2 maja 2016 po godzinie 18:00! A w oczekiwaniu na radiowy debiut przypominamy Wam dwa hity artysty:

>>> Szymon Chodyniecki: Uciekaliśmy przed niedźwiedziami i wilkami! Wywiad z twórcą hitu Sam na sam!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze