Gorąca 20 Premiera: Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Hit na miarę Sam na sam?!

2016-02-04 15:39
Drogowskaz Szymon Chodyniecki
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Hit na miarę Sam na sam?!

Szymon Chodyniecki - Drogowskaz: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 4 lutego 2016. Drugi singiel utalentowanego polskiego wokalisty ma szanse dołączyć do zestawienia listy przebojów Eski! Teledysk do dzisiejszej premiery w G20 zobaczysz już teraz - na ESKA.pl!

W Gorącej 20 Radia ESKA codziennie do propozycji dołącza nowa piosenka. W czwartek, 4 lutego 2016 premiera to Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Tym samym będzie to kolejny polskojęzyczny utwór, która pojawi się w gronie propozycji do listy przebojów Eski. Wasze głosy nagradzamy w tym tygodniu płytami Sii oraz krążkami z hitami artystów nominowanych do Grammy 2016. Zestawienie, w którym usłyszycie najpopularniejsze hity w Polsce startuje punktualnie o godzinie 18:00.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity!

Drogowskaz: Premiera w G20

Drogowskaz, czyli drugi singiel Szymona Chodynieckiego, który wypełniony jest emocjami i pozytywną energią. Tak samo jak w przypadku poprzedniego kawałka - "Sam na sam", wokalista jest autorem tekstu i muzyki do piosenki. Właśnie debiutancki singiel młodego artysty zdobył ogromną popularność otrzymując w kilka miesięcy status platynowej płyty. Wideo do piosenki w serwisie YouTube ma ponad 9 milionów odsłon. 

Drogowskaz, to muzyczna opowieść o codzienności, motywacji i uczuciach. Zdjęcia klipu zrealizowane zostały w Poznaniu i w różnych lokalizacjach malowniczych Bieszczad.

 

Gorąca 20 Radia ESKA w czwartek, 4 lutego 2016, a w niej premiera: Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Jeśli podoba się Wam ten numer i chcecie słuchać go częściej: zagłosujcie na hity w Gorącej 20 Radia ESKA. Zdecydujcie o tym, które kawałki rządzą aktualnie na polskim rynku muzycznym! Wasze wsparcie nagradzamy płytami: "This Is Acting" od Sii i składankami z hitami artystów, którzy są nominowani do Grammy Awards 2016!

>>> Szymon Chodyniecki: Uciekaliśmy przed niedźwiedziami i wilkami! Wywiad z twórcą hitu Sam na sam!

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze