Drogowskaz Szymon Chodyniecki

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Hit na miarę Sam na sam?!

Gorąca 20 Premiera: Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Hit na miarę Sam na sam?!

2016-02-04 15:39

Szymon Chodyniecki - Drogowskaz: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 4 lutego 2016. Drugi singiel utalentowanego polskiego wokalisty ma szanse dołączyć do zestawienia listy przebojów Eski! Teledysk do dzisiejszej premiery w G20 zobaczysz już teraz - na ESKA.pl!

W Gorącej 20 Radia ESKA codziennie do propozycji dołącza nowa piosenka. W czwartek, 4 lutego 2016 premiera to Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Tym samym będzie to kolejny polskojęzyczny utwór, która pojawi się w gronie propozycji do listy przebojów Eski. Wasze głosy nagradzamy w tym tygodniu płytami Sii oraz krążkami z hitami artystów nominowanych do Grammy 2016. Zestawienie, w którym usłyszycie najpopularniejsze hity w Polsce startuje punktualnie o godzinie 18:00.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity!

Drogowskaz: Premiera w G20

Drogowskaz, czyli drugi singiel Szymona Chodynieckiego, który wypełniony jest emocjami i pozytywną energią. Tak samo jak w przypadku poprzedniego kawałka - "Sam na sam", wokalista jest autorem tekstu i muzyki do piosenki. Właśnie debiutancki singiel młodego artysty zdobył ogromną popularność otrzymując w kilka miesięcy status platynowej płyty. Wideo do piosenki w serwisie YouTube ma ponad 9 milionów odsłon. 

Drogowskaz, to muzyczna opowieść o codzienności, motywacji i uczuciach. Zdjęcia klipu zrealizowane zostały w Poznaniu i w różnych lokalizacjach malowniczych Bieszczad.

 

Gorąca 20 Radia ESKA w czwartek, 4 lutego 2016, a w niej premiera: Szymon Chodyniecki - Drogowskaz. Jeśli podoba się Wam ten numer i chcecie słuchać go częściej: zagłosujcie na hity w Gorącej 20 Radia ESKA. Zdecydujcie o tym, które kawałki rządzą aktualnie na polskim rynku muzycznym! Wasze wsparcie nagradzamy płytami: "This Is Acting" od Sii i składankami z hitami artystów, którzy są nominowani do Grammy Awards 2016!

>>> Szymon Chodyniecki: Uciekaliśmy przed niedźwiedziami i wilkami! Wywiad z twórcą hitu Sam na sam!

RW