Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit)

i

Autor: fot. okładka singla Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit)

Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]

2015-05-22 16:49

Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit) to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tego klubowego utworu już teraz na ESKA.pl i premierowo na antenie Radia ESKA!

Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit) to nowość w Gorącej 20 w piątek 22.05.2015. Kawałek do odsłuchania premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18, a także już teraz - na ESKA.pl.

Kryjący się pod pseudonimem Mr. Probz artysta to pochodzący z Danii Dennis Princewell Stehr. Piosenkarz, raper i producent skończył 31 lat i ma na swoim koncie 1 album i 5 singli, w tym Waves, którego remix stworzony przez Robina Schulza stał się w zeszłym roku międzynarodowym hitem. Najnowsza piosenka została numerem jeden 1 w Holandii, ale w innych krajach już nie radzi sobie tak dobrze. Być może to się zmieni dzięki remiksowi Nothing Really Matters stworzonemu przez Afrojacka.

Aby decydować o pozycji piosenek na naszej liście przebojów musicie klikać tutaj >>> Gorąca 20 Radia ESKA i głosować na swoje ulbione hity i zgłaszać kolejne do propozycji.

Podoba się Wam remiks piosenki stworzony przez Afrojacka?

Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit)