Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Julia Michaels - Carry Me. Norweg ma kolejny HIT?!

2016-08-22 19:32
Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Julia Michaels - Carry Me. Norweg ma kolejny HIT?!
Autor: fot. Bulls Kygo feat. Julia Michaels - Carry Me

Kygo feat. Julia Michaels - Carry Me: tropikalna premiera w Gorącej 20! Debiut nagrania na antenie Radia ESKA już 22 sierpnia 2016 zaraz po godzinie 18:00! Czy to kolejny hit od norweskiego specjalisty lekkich i przyjemnych brzmień? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Kygo feat. Julia Michaels - Carry Me: premiera w Gorącej 20! Wyjątkowo tropikalnie zrobi się na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Usłyszycie utwór, w którym oprócz lekkich, przyjemnych i dokładnie stworzonych dźwięków pojawia się ciepły kobiecy głos. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie wcześniejsze, radiowe single od norweskiego producenta tj. Firestone, Stole The Show czy Raging zostały nagrane z wokalnym udziałem mężczyzn. Tym samym kawałek pt. Carry Me jest pierwszym singlem z Cloud Nine z kobietą na wokalu! Czy również dotrze na szczyty zestawienia listy przebojów Eski? Dajcie znać klikając obok swojego ulubionego przeboju w mobilnej aplikacji eskaGO lub na podstronie G20 na ESKA.pl. Puoteck, jak zwykle ma dla was najnowsze płyty od najlepszych artystów!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Kygo w G20

Kygo, a tak naprawdę Kyrre Gørvell Dahl to norweski DJ i producent, który w ostatnim roku osiągnął niesamowity sukces! Norweg jest pierwszym w historii artystą, który przekroczył liczbę miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych w 2015 roku! W maju 2016 wydał debiutancki album pt. Cloud Nine i uzyskał z nim status platynowej płyty w Polsce. Jak sam mówił najważniejszym jego wydarzeniem w karierze okazał się występ podczas ceremonii zamknięcia Rio 2016. - Okazja, aby stać się częścią Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Rio to wyjątkowy krok w mojej karierze, będzie to największy występ w moim życiu. - pochwalił się guru muzyki z gatunku Tropical House. 

W Gorącej 20 Radia ESKA poznaliście hity: Firestone, Stole The Show oraz ostatnio Raging. Norweska gwiazda długo nie da o sobie zapomnieć, bo pracuje już nad piosenkami na drugi album! W serwisie Snapchat opublikował fragment utworu, w którym gościnnie pojawia się Bono z U2 oraz nagrania z Charlie Puthem! Bez wątpienia KYGO, to jeden z najszybciej rozwijających się muzyków młodego pokolenia i najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy. 

Kygo - Carry Me: Premiera w G20

Licząc wszystkie wydane na małej płycie piosenki z płyty Cloud Nine, to szósty singiel, a pierwszy wydany z kobietą na wokalu. Wkrótce mamy oglądać teledysk do tego kawałka, którego melodia bez problemu utkwi w waszej głowie. Czy to hit jesieni 2016? Oceniajcie w Gorącej 20 od 22 sierpnia! Lista hitów startuje punktualnie o godzinie 18:00.

RW

Najnowsze