Gorąca 20 Premiera: Jess Glynne - Right Here. Hitowy debiut z UK [VIDEO]

2014-09-11 16:13

Right Here od debiutantki Jess Glynne to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Brytyjska piosenkarka znana jest z kawałka Rather Be od Clean Bandit. Jak wypadła w pierwszym solowym kawałku? Zobacz teledysk do Right Here na ESKA.pl i słuchaj piosenki w Radiu ESKA tuż po godz. 18.00

Debiutancki singiel Jess Glynne - Right Here to premiera w Gorącej 20 w czwartek 11.09.2014. Kojarzycie ten głos? Nic dziwnego, piosenkarka zaśpiewała wcześniej w hicie Rather Be od Clean Bandit. Co jeszcze wiemy o Jess? Sprawdź na ESKA.pl.

Jess Glynne, a tak naprawdę Jessica Hannah Glynne to piosenkarka i autorka tekstów z Wielkiej Brytanii. Jess urodziła się 24 lata temu na przedmieściach Londynu. Użyczyła swojego głosu w kawałku Rather Be, która stał się wielkim radiowym hitem. Jess można też było usłyszeć w singlu My Love od Route 94. 

Teraz Jess Glynne podbija listy przebojów swoim pierwszym solowym singlem Right Here. Myślicie, że ma szansę stać się gwiazdą?

Na swojej ulubione piosenki w Gorącej 20 możecie głosować klikając tutaj >>> eska.pl/goraca20


Jess Glynne - Right Here
RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze