Gorąca 20 Premiera: Example - One More Day (Stay with Me). Wakacyjny romans w teledysku - zobacz [VIDEO]

2014-06-21 14:12

Nowości muzyczne 2014 w Gorącej 20 Radia ESKA 21 czerwca reprezentuje Example z One More Day (Stay with Me). Nowy singiel Example zalicza premierę na Eskowej liście przebojów i już teraz możecie głosować na niego w naszym zestawieniu. Z tej okazji na ESKA.pl teledysk do One More Day (Stay with Me) od Example z wakacyjnym romansem w tle!

Do worka z nowościami muzycznymi 2014 wrzucamy One More Day (Stay with Me) od Example, czyli premierę w Gorącej 20 Radia ESKA na 21 czerwca. Nowa piosenka Example po raz pierwszy rozbrzmi na naszej antenie w sobotę po 18.00. Oznacza to, że One More Day (Stay with Me) będzie dostępne w głosowaniu zestawienia G20. Wspierać numer możecie TUTAJ>>>.

One More Day (Stay with Me) to trzeci singiel Example z jego nowej, piątej już płyty zatytułowane Live Life Living. Krążek promowany wcześniej przez All the Wrong Places i Kids Again zaliczy swoją premierę na sklepowych półkach 7 lipca 2014 roku.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Wakacje 2014 z pewnością należeć będą więc do Example i jego nowości muzycznych 2014. Wystarczy spojrzeć na teledysk do One More Day (Stay with Me), żeby utwierdzić się w tym przekonaniu. Beztroska zabawa, długie, letnie wieczory i wakacyjny romans w tle... czy do końca będzie tak kolorowo? Zapraszamy do oglądania ;).

Najnowsze