Gorąca 20: Capital Cities - One Minute More - premiera w Radiu Eska [VIDEO]

2014-07-18 15:08

Gorąca 20 Radia Eska Premiera - zespół Capital Cities - One Minute More. To właśnie ten utwór usłyszymy w dzisiejszym notowaniu Gorącej 20 Radia Eska. One Minute More do usłyszenia 18 czerwca po godz. 18:00. Tymczasem już teraz teledysk do utworu One Minute More

Gorąca 20 Premiera. 18 lipca 2014 roku w piątkowym notowaniu Gorącej 20 Radia Eska premiera utworu One Minute More w wykonaniu amerykańskiego zespołu indie rockowego - Capital Cities. To bardzo wakacyjny utwór z rytmicznym i wpadającym w ucho refrenem:

I can't wait one minute more
The sun will shine
The sun will shine
We can't wait one minute more
The sun will shine
The sun will shine
Capital Cities
na rynku muzycznym funkcjonują od 2009 roku. Sławę przyniósł im utwór Safe and Sound pochodzący z pierwszego albumu. To właśnie ten utwór znalazł się na 3 miejscu w notowaniu Billboard Modern Rock Tracks. Zespół Capital Cities największą popularnością cieszy się w Niemczech. Czy przyjmie się też w Polsce? Przekonamy się w dzisiejszym notowaniu Gorącej 20.

Teledysk One Minute More zaliczamy do kategorii teledysków, które ogląda się z zaciekawieniem. Posłuchaj i obejrzyj teledysk Capital Cities - One Minute More:


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE