Zara Larsson kadr teledysku do Never Forget You

i

Autor: fot. YouTube/ZaraLarssonMusicVEVO Global Lista Nowość: MNEK feat. Zara Larsson - Never Forget You

Global Lista 25.10.2015 Nowość: MNEK feat. Zara Larsson - Never Forget You

2015-10-25 18:48

Global Lista Nowość: w 195. notowaniu Global Listy Radia Eska usłyszeliśmy utwór Never Forget You w wykonaniu MNEK & Zara Larsson. To nowość notowana na miejscu 30. Czy będzie wyżej? Sprawdzimy w kolejnych notowaniach! 

W 195. notowaniu Global Listy z 25.10.2015 na 30. miejsce wskoczyła nowość. Jest nią utwór Never Forget You Brytyjczyka MNEK. Artysta zaprosił do tego nagrania piękną wokalistkę ze Szwecji - Zarę Larrson. Ich wspólne dzieło podbija światowe listy przebojów, więc usłyszeliśmy je w Global Liście. Czy zostanie z nami na dłużej? Przekonamy się o tym w kolejnych notowaniach. Więcej informacji na temat piosenki i teledysk do Never Forget You znajdziecie poniżej!

MNEK feat. Zara Larsson - Never Forget You nowość w Global Liście

Trzecią i zarazem ostatnią nowością w 195. notowaniu jest piosenka Never Forget You brytyjskiego piosenkarza - Uzo Emenike, bardziej znany jako MNEK. Artysta pisał teksty i produkował muzykę dla takich gwiazd, jak: Naughty Boy, Madonna, Gorgon City, Rudimental, Becky Hill, Tinie Tempah czy Olly Murs. 

Zara Larsson słuchaczom Radia ESKA dała się już poznać za sprawą przeboju "Lush Life". Ta 17-letnia Szwedka jest wręcz uwielbiana przez Brytyjczyków. Teraz kojarzyć ją będziecie także z kooperacji w utworze "Never Forget You". Kawałek notuje bardzo dobre pozycje na listach hitów. To między innymi miejsce 15. w Wielkiej Brytanii, 5. w Danii, czy też miejsce 1. w Szwecji! Zapamiętacie ten utwór na bardzo długo! 

Obejrzyjcie teledysk do nowości ze 195. notowania Global Listy: #30. MNEK feat. Zara Larsson - Never Forget You