Gianni De Biasi to nowy trener Polski? Kim jest potencjalny następca Nawałki?

2018-06-26 17:43
Gianni De Biasi to nowy trener Polski? Kim jest potencjalny następca Nawałki?
Autor: Fot. East News/AFP Gianni De Biasi

Gianni De Biasi ma szanse zastąpić Adama Nawałkę. Kim jest? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Adam Nawałka najprawdopodobniej zakończy karierę jako trener polskiej reprezentacji. Nasze orły prowadził od 2013 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że po przegranych meczach z Senegalem i Kolumbią podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, pożegnamy selekcjonera. Nie wiadomo jednak kto zajmie w przyszłości jego miejsce. Wiele wskazuje na to, że największe szanse ma Gianni De Biasi.

Gianni De Biasi  - co o nim wiemy? 

Następcą Adama Nawałki zostać może zagraniczny trener - Gianni De Biasi. Miał on rozpocząć współpracę z biało-czerwonymi już po Euro 2016. Włoch karierę trenerską zaczął w roku 1990, a wcześniej grał na pozycji pomocnika. Obecnie jest trenerem Deportivo Alaves. Był również selekcjonerem Albanii w latach 2011-2017. Posiada zatem duże trenerskie doświadczenie i cieszy się powszechnym szacunkiem na świecie. Czy to pod jego czujnym okiem w przyszłości nasze orły rozwiną skrzydła? Pozostaje poczekać na oficjalną informację od PZPN. 

Adam Nawałka zwolniony? Co dalej z trenerem reprezentacji Polski?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze