Getaway - piosenka Viki Gabor zagrana na wiolonczeli. Wykonanie zachwyciło artystkę!

2020-07-06 13:27 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Universal Music Polska

Piosenki Viki Gabor cieszą się bardzo dużą popularnością wśród twórców internetowych, którzy chwalą się swoim talentem w sieci. Jeden z ostatnich singli młodej gwiazdy Getaway doczekał się nawet wyjątkowego coveru zagranego na wiolonczeli. Za pośrednictwem funkcji stories na Instagramie, wyraźnie zachwycona artystka udostępniła jego fragment. Wideo znajdziecie na ESKA.pl.

Viki Gabor - hit Getaway zagrany na wiolonczeli to coś, na co nie byliście przygotowani! Sukces młodej wokalistki stał się inspiracją dla innych twórców, którzy marzą o karierze w świecie muzyki. Po udziale w drugiej edycji The Voice Kids i zwycięstwie w programie Szansa na Sukces, a w efekcie spektakularnej wygranej podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, Viki Gabor stała się jedną z najbardziej znaczących postaci na polskiej scenie muzycznej. Nominowana do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku piosenkarka szybko udowodniła, że jak mało kto, ma nosa do tworzenia hitów. Fakt, że Viki dorastała w Wielkiej Brytanii znajduje swoje odbicie w perfekcyjnym posługiwaniu się przez nią językiem angielskim. Trzy ostatnie kawałki wokalistki - Forever and a night, Still Standing oraz Getaway są nagrane właśnie w tym języku.

Piosenka Getaway to ostatni wielki hit Viki. Towarzyszący jej wideoklip również cieszy się bardzo dużą popularnością. W niewiele ponad dwa miesiące, wygenerował ponad pięć milionów odsłon w sieci. Doczekał się również licznych coverów, w tym prawdziwie wyjątkowego, stworzonego przez Janka Diuga. Muzyk opublikował na Tik Toku

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - cover Getaway na wiolonczeli

Janek Diug, znany na Tik Toku i na YouTubie pod pseudonimem diugcello ma już rzeszę oddanych fanów. Niedawno, muzyka do współpracy zaprosiła sama Magda Bereda, a teraz jego talentem zachwyciła się Viki Gabor. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, wykonawczyni hitu Superhero udostępniła fragment wideo, na którym widać, jak artysta gra melodię znaną z jej hitu Getaway. Poniżej zamieszczamy pełne nagranie, które pojawiło się na Tik Toku Janka. Chcielibyście zobaczyć ich razem na scenie?

Najnowsze