Fusiałka z Ekipy Friza nabrała swojego ojca. Jego reakcja robi furorę

2021-10-22 16:13
Fusiałka z Ekipy Friza nabrała swojego ojca. Jego reakcja robi furorę
Autor: screen z filmu na YouTube: TE PSY BYŁY NIESAMOWITE! (YouTube.com/Fusialka) // https://www.tiktok.com/@fusialka Fusiałka z Ekipy Friza nabrała swojego ojca. Jego reakcja robi furorę

Fusiałka z Ekipy Friza nagrała filmik, który błyskawicznie zyskał na popularności. Mało kto się spodziewał, że popularna influencerka zażartuje w taki sposób i to jeszcze ze swojego bliskiego. W jaki sposób nabrała swojego tatę? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Fusiałka to jedna z najbarwniejszych postaci tworzących Ekipę Friza. Udowodniła to w wielu filmach, które stworzyła ze swoimi przyjaciółmi, ale również solowo. Kasia Bożek zmieniła wygląd, czym ostatnio wzbudziła dużą sensację. Widzowie kochają ją za szczerość, dystans do siebie i uwielbiają jej poczujcie humoru. Fusiałka, tylko na YouTube ma ponad pół miliona obserwujących, a w sumie jej filmy zostały wyświetlone ponad 16 milionów razy. Młoda influencerka zrobiła teraz furorę pokazując swoją konwersację z ojcem. Co takiego się stało? W jaki sposób rozbiła bank i poprawiła humor tysięcy internautów?

Fusiałka z Ekipy zmieniła wygląd. Jednoznaczne komentarze internautów!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Fusiałka - żart na TikToku

Fusiałka, oprócz aktywności na YouTube, a także na Instagramie, gdzie znajdziecie mnóstwo jej kreatywnych zdjęć, chętnie wrzuca filmiki na TikToka. Tam śledzi ją ponad 1,5 miliona użytkowników, a jej filmy mają ponad 21 milionów polubień. W ostatnich dniach hitem stał się filmik, na którym gwiazda pokazuje sposób, w jaki nabrała swojego tatę. Napisała mu, że pewien pan zaproponował jej napompowanie opon za 250 złotych. Stwierdziła, że się zgodziła, bo ten obiecywał, iż jest to bardzo dobra cena. Co się działo dalej? Zobaczcie sami:

Fusiałka - kim jest?

Fusiałka, tak naprawdę Kasia Bożek prawie od samego początku należy do Ekipy. Influencerka jest dziewczyną Łukasza Wojtycy, czyli Wujka Łukiego. Długi czas zajmowała się wprowadzaniem nowych produktów, a także obsługą klienta marki EKIPATONOSI wraz z Martą Murcix Błoch. Co ciekawe, Bożek jako ostatnia założyła swój solowy kanał na YouTube.

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze