Friz wtedy MOCNO przesadził. Mini Majk dopiero teraz wrócił do przerażających chwil

i

Autor: screeny z filmu na YouTube: CO DALEJ Z KANAŁEM? SZCZERE Q&A / MINI MAJK ///WYSTRZELILIŚMY MINI MAJKA Z PROCY / Karol Friz Wiśniewski Friz wtedy MOCNO przesadził. Mini Majk dopiero teraz wrócił do przerażających chwil

NAPISAŁ DO FANÓW

Friz wtedy MOCNO przesadził. Mini Majk dopiero teraz wrócił do przerażających chwil

2023-12-14 10:40

Ponowny widok Friza i Mini Majka obok siebie na pewno ucieszyłby wiernych fanów Ekipy. Są na to szanse, a wszystko za sprawą ostatnich ruchów, na jakie zdecydował się Karol Wiśniewski. Ponownie zaobserwował na Instagramie "starych" członków Ekipy, z którymi łączą go biznesy, wspomnienia, ale przede wszystkim miliony wyświetleń pod filmami. Co więcej, mówi się, że spędził ze swoimi "starymi" znajomymi wigilię firmową. Być może znów doczekamy się filmów, w których główną rolę będzie odgrywał Mateusz Krzyżanowski. Mini Majk nie chciałby jednak, by były to filmy, na których zostaje wystrzelony z procy! Po latach powrócił do stresującego momentu.

Friz od samego początku swojej działalności w internecie tworzył Choć zarzucano mu kopiowanie materiałów od innego twórcy, to ostatecznie w jakiejś części zrewolucjonizował i wprowadził świeżość do polskiego internetu. Aczkolwiek ze swoją ekipą często wpadał na pomysły, realizował je, a dopiero później dochodził do wniosku, że przesadził. Wyrażał skruchę zdając sobie sprawę z powagi danej sytuacji. Tak było chociażby z zafarbowaniem sierści psa, czy chociażby podłożeniem ładunków wybuchowych pod samochód. Głośno było też o filmie, na którym Karol Wiśniewski wystrzelił z procy Mini Majka. A to wszystko pomimo protestów i niechęci Krzyżanowskiego.

Dawna Ekipa Friza za którą wszyscy płakali powróci. Tak ma teraz wyglądać projekt!

WERSOW O SWOJEJ PRZEMIANIE (O PIOSENCE "NIE WYPADA", FRYZURZE, DZIECIACH, FRIZIE I ŚWIĘTACH)

Mini Majk - wystrzelenie z procy

Mini Majk po kilku miesiącach przerwy ewidentnie znów pokochał tworzyć i wrócił do stałej komunikacji z fanami. Niedawno odważnym ruchem bardzo dogryzł Paulinie, a także zdradził, że korzysta z portalu randkowego, by znaleźć miłość życia. Sporo mówiło się także o tym, że Mini Majk zgubił portfel. A teraz po latach wrócił do przerażających chwil, jakie zagwarantowała mu Ekipa Friza. Mateusz Krzyżanowski miał jakiś stresujący moment i jak porównał był on na tyle duży, co wystrzelenie go przez Friza z procy.

Jaka sytuacja tym razem zestresowała Mini Majka? Możliwości są dwie. Ewentualne spotkanie z dawnymi członkami Ekipy Friza i nagranie pierwszego materiału lub otwarcie własnej restauracji z sushi. To już się wydarzyło, czym pochwalił się 28-letni Youtuber.