Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

i

Autor: Daniel Szura Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

Friz wbił szpilę Fagacie. Jednym pytaniem skomentował całą dramę!

2022-05-12 10:46

Cały internet żyje filmem, jaki na temat Fagaty nagrała jej była przyjaciółka Masza. W trwającym niespełna pół godziny materiale znalazł się zapis rozmowy ex-przyjaciółek na temat planów na życie popularnej influencerki. Jednym z nich miało być wykorzystanie Stuu do wybicia się w przestrzeni publicznej. Na nagranie zareagował nawet Friz.

Film Ciekawy przypadek Agaty, którego autorką jest Masza Graczykowska, bije rekordy popularności na polskim YouTubie. W niespełna dwie doby materiał obnażający rzekomo prawdziwą twarz i zamiary popularnej influencerki obejrzano blisko dwa miliony razy. Szczególnie interesującym internautów momentem jest ten dotyczący Stuu - byłego partnera Fagaty i wpływowego youtubera, współzałożyciela agencji Spotlight. W opublikowanych w filmie głosówkach widzowie mogą usłyszeć, jakie Fagata miała plany na życie przed zrobieniem kariery w mediach społecznościowych.

Ja mam teraz plan B, a mój plan B jest taki, że do mnie wypisuje strasznie Stuu, a ku*wa Stuu to jeszcze więcej zarabia, niż ten piłkarz je*any. Dzisiaj się widzę z tym Stuu, a on jest milszy od tego piłkarza. (...) Odwołał jakieś nagrywki i do mnie jedzie, ku*wa, trzy godziny pociągiem do Konina. (...) Jak jest Stuu i jakby mnie wypromował, to zarabiałabym na jakimś Instagramie czy czymś takim - mówiła Maszy.

Influencerka zapewnia, że przytoczone wiadomości miały żartobliwy charakter. Swój głos na temat największej aktualnie dramy polskiego YouTube'a zabrał nawet sam Friz, nieprzypadkowo nazywany przez niektórych królem tej platformy. Jednym pytaniem wbił szpilę Fagacie.

Sonda
Kogo z Ekipy Friza lubisz najbardziej?

Friz o dramie Fagaty i Maszy

Karol Wiśniewski rzadko komentuje poczynania innych gwiazd sieci. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Za pośrednictwem Twittera Friz odniósł się do dramy Fagaty i Maszy, publikując tylko jedno pytanie.

a jaki jest wasz plan B XDDD - napisał, wbijając szpilę Agacie.

Na wpis twórcy zareagowało kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Ostro?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!