Nowy produkt Ekipy

i

Autor: Screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/ZWALNIAMY SIĘ PRANK!, Canva

Friz tego nie chciał! Wyciekł zadziwiający projekt Ekipy

2022-09-29 10:30

Friz potwierdził plotki o tym, że do sklepów trafią nowe produkty Ekipy. Wyciekł projekt, który przez długi czas był owiany wielką tajemnicą! O co chodzi? Czym będą nowe produkty Ekipy? Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie!

Nowy produkt Ekipy najprawdopodobniej już niedługo trafi do sklepów. Tajemniczy projekt miał być wielką niespodzianką dla fanów, jednak w sieci krąży coraz więcej plotek i przecieków, z których możemy dowiedzieć się, że tajemniczy projekt Friza ujrzał światło dzienne, bez jego wiedzy. Do tej pory fani Ekipy byli rozpieszczani przez swoich idoli m.in. autorskimi zeszytami, lodami Ekipy i donutami. Co tym razem przygotował Friz i jego ludzie? Nowy produkt Ekipy wygląda naprawdę smakowicie. Czy podbije rynek, podobnie jak lody i pączki?

Mini Majk TAŃCZY w czerwonej sukni w mieszkaniu. Ten widok rozbawi was do łez!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Słodycze Ekipy - Choco Cup

Choco Cup - nowy projekt Ekipy, to nic innego jak słodycze przypominające cukierki z mlecznym nadzieniem z prażoną kukurydzą. Wiele osób porównuje je do amerykańskich Reese’s, jednak prawda jest taka, że fani nie mieli jeszcze okazji spróbować nowego produktu, więc ciężko o jakąkolwiek ocenę. Kiedy będzie premiera Choco Cup Ekipy? Oficjalna data nie została jeszcze nigdzie podana. Jednak na zdjęciach widać, że projekt jest już niemal gotowy, więc nowy produkt może pojawić się w sklepach w każdej chwili!

Pączki Ekipy bez Ekipy? Nowy produkt rozpętał burzę w sieci

Słodycze Ekipy - Friz

Po tym jak pojawiły się niepotwierdzone informacje o nowych produktach Ekipy sieć zalała masa komentarzy dotyczących czekoladek. Na wyciek nowego projektu zareagował nawet sam Friz, który przyznał, że słodycze są naprawdę smakowite.

Podobno są przepyszne ?

Sonda
Choco Cup Ekupy - spróbujesz?