Frank Leen - kim jest? Jego Bombonierki posmakowały internautom!

2022-07-01 17:02
Frank Leen - kim jest? Jego Bombonierki posmakowały internautom!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Frank Leen - kim jest? Jego Bombonierki posmakowały internautom!

Świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z Sony Music Entertainment Poland ukazał się pierwszy owoc współpracy artysty i wytwórni - długo wyczekiwany nowy singiel Frank Leena - Bombonierki.

Nowości Muzyczne 2022: O Bombonierkach głośno zrobiło się już przed ich premierą, kiedy Frank Leen wykonał je na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce - Orange Warsaw Festival. Teraz fani mogą nie tylko posłuchać “Bombonierek” na wszystkich serwisach streamingowych, ale i obejrzeć teledysk do singla stworzony przez żeński duet reżysersko-operatorski: Karolinę Fronik i Nadię Szymańską.

Strefa Jelenia Warszawa 2022 - kto i kiedy wystąpi? Mocny line-up festiwali! [GWIAZDY, DATA]

Frank Leen - piosenka Bombonierki

Frank Leen na swoim Tik Toku zaprezentował również “krok taneczny”, którym zachęca fanów do nagrywania swoich kreacji z wykorzystaniem fragmentu jego najnowszego singla.

Frank Leen - kim jest?

Robię muze, mam nadzieję, że polubicie - przedstawia się na Facebooku Frank Leen. Tobiasz Fryzowicz jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Young Igim i Gedzem, ale przede wszystkim pisze własną historię. Jego najnowszy singiel “Bombonierki” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze