Foothills zdradzają, jak powstał megahit For Good! [WYWIAD W RADIU ESKA]

2020-01-30 14:03
Foothills zdradzają, jak powstał megahit For Good! [WYWIAD W RADIU ESKA]
Autor: Rafał Wróblewski Foothills zdradzają, jak powstał megahit For Good! [WYWIAD W RADIU ESKA]

Duet tworzący projekt Foothills gościł w studio Radia ESKA! Producenci opowiedzieli o tym, skąd biorą inspiracje, kiedy się poznali, jak wyglądały ich początki i w jaki sposób powstał megahit For Good, który zbiera pozytywne opinie również poza granicami naszego kraju. Posłuchajcie już teraz wywiadu - na ESKA.pl!

Foothills, czyli nowy projekt dwóch przyjaciół, którzy pracują ze sobą od ponad 6 lat. Muzyczną współpracę na światowym poziomie podjął Kamil Pankowski, pochodzący z Lublina oraz Kamil Relikowski z Rzeszowa. Wciąż możecie ich poznać jako Diviners. Do dziś produkcje pod tym drugim szyldem przekroczyły ponad 50 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 70 milionów na YouTube. Artyści do tej pory wystąpili na wielu imprezach - między innymi: Sunrise Festival w Kołobrzegu, Love Electro Festival w Austrii. Mieli również okazję poznać Alana Walkera - występując przed nim w Warszawie.

Co powiedzieli Michałowi Hanczakowi? Przekonajcie się słuchając podcastu na ESKA.pl!

Wywiady z Radio ESKA - Foothills zdradzają, jak powstał megahit For Good!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze