FILIP METTLER - Twoje Życie: premiera klipu na ESKA.pl! [VIDEO]

2013-10-18 21:00

Filip Mettler oddaje w ręce fanów teledysk do debiutanckiego singla Twoje Życie! Premiera klipu przebojowego uczestnika X Factor TYLKO na ESKA.pl! Sprawdźcie, co przygotował dla Was Filip!

Premiera teledysku Twoje Życie Filipa Mettlera odbyła się w piątek, 18 października o godz. 19.00 TYLKO na ESKA.pl! Już teraz możecie zobaczyć, co Filip przygotował w video do swojego debiutanckiego singla! W teledysku zobaczycie nie tylko młodego wokalistę, ale także modelkę Aleksandrę Antas z Top Model Zostań Modelką oraz piękną Warszawę!

Dwie godziny później grono szczęśliwych fanów, ekipy Filipa oraz zaproszonych gwiazd obejrzy klip razem z jego bohaterem na specjalnej imprezie w klubie Delite w Warszawie!

Obecność na pierwszym pokazie teledysku Filipa Mettlera potwierdzili już m.in. Natalia Siwiec, Marcela Leszczak, Patrycja Pająk, Maja Hyży, Marek Kościkiewicz, Stefano Terrazino i Paulina Biernat, Robert Kochanek czy Tomek Jacyków!

Filip Mettler - Twoje Życie AUDIO: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE