Festiwal Piękna 2024

i

Autor: AKPA Festiwal Piękna 2024 - co wiadomo o wydarzeniu?

Wydarzenia

Festiwal Piękna 2024 - wybory Miss Polski, Miss Supranational i Mistera Supranational w TV. Kiedy i gdzie oglądać? Co będzie się działo?

2024-06-11 15:36

Festiwal Piękna 2024 to wielkie wydarzenie celebrujące piękno kobiet i mężczyzn. Już wkrótce dowiemy się, kto zdobędzie tytuły Miss Supranational 2024, Mister Supranational 2024 oraz Miss Polski 2024. To wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów konkursów piękności. Kiedy i gdzie oglądać ten wyjątkowy festiwal? Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Przed nami Festiwal Piękna 2024. To trzy dni atrakcji dla wszystkich fanów konkursów piękności, a tych w ostatnim czasie jest coraz więcej. W ostatnich latach tego typu imprezy cieszą się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Dwa lata temu mogliśmy cieszyć się zwycięstwem Karoliny Bielawskiej w wyborach Miss World. Dodatkowo konkursy krajowe wypromowały kilka znanych twarzy polskiego show-biznesu. To m.in. Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i Izabella Krzan. Już wkrótce dowiemy, się kto zdobędzie tegoroczny Miss Polski. Oprócz tego polska ziemia będzie gościła zagraniczne piękności i zagranicznych przystojniaków, którzy zawalczą o tytuły międzynarodowe. Nie zabraknie też muzycznych gości. Festiwal odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Transmisją z każdego wieczoru zajmie się Polsat.

Karolina Bielawska oddaje koronę. Była drugą Polką, która została Miss World

Mister Supranational 2024

Pierwszym dniem Festiwalu Piękna 2024 będą wybory Mistera Superanational. 4 lipca o 20:00 najprzystojniejszego mężczyznę świata. To robiony z największym rozmachem tego typu konkurs dla mężczyzn. Aktualny zdobywca tytułu to Iván Álvarez Guedes z Hiszpanii. O zwycięstwo dla Polski zawalczy Patryk Karbowski. Galę poprowadzą Alec Baldwin, Katarzyna Kołeczek, Nico Panagio i Aleksander Sikora. Wystąpią Blanka, Gromee, Sara Chmiel, Kapela Ciupaga i Jan Majewski.

Miss Polski 2024

Dzień po koronacji największego przystojniaka świata, czyli 5 lipca 2024, poznamy najpiękniejszą Polkę. O tytuł zawalczy ponad 30 kandydatek. Koronę przekaże Angelika Jurkowianiec. Galę poprowadzą Agnieszka Hyży, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz i Aleksander Sikora. Wystąpią Kamil Bednarek i Margaret. Start o 20:00.

Miss Supranational 2024

Trzy dni Festiwalu Piękna zwieńczy gala Miss Supranational 2024. To jeden z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie. 73 delegatki z różnych stron świata potwierdziło udział w wydarzeniu. Koronę przekaże Andrea Aguilera z Ekwardoru, a reprezentantką Polski będzie Angelika Jurkowianiec. Gala odbędzie się 6 lipca o 20:00.