Feelin' Myself - Will.I.Am. Teledysk z udziałem Miley Cyrus! Znów będą kontrowersje? [VIDEO]

2013-11-26 11:23

Feelin' Myself - Will.I.Am nakręcił teledysk do kolejnej piosenki nagranej z udziałem Miley Cyrus! Miley i Will.I.Am mają już na koncie wspólny kawałek - Fall Down. Utwór Feelin' Myself ma promować zapowiedzianą reedycję wydanej w 2013 roku płyty Will.I.Ama - #Willpower.

Feelin' Myself - Will.I.Am ft. Miley Cyrus to kolejny wspólny kawałek pary wokalistów. Poprzedni - Fall Down - ukazał się na wydanej w kwietniu 2013 roku płycie #willpower.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<

Piosenka Feelin' Myself ma promować zapowiedzianą reedycję #willpower, nad którą Will.I.Am obecnie pracuje. Czy ten kawałek ma szansę stać się hitem jak Scream & Shout nagrany z Britney Spears?

Do nowego nagrania Will.I.Ama nakręcono właśnie klip z udziałem Miley Cyrus. Teledysk jest utrzymany w stylu poprzednich video promujących #willpower, a sama Miley tym razem nie szokuje wyglądem - za to chwali się niesamowicie długimi nogami. Zobacz na ESKA.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE