Feel i Lanberry - piosenka Gotowi na wszystko do filmu! [AUDIO]

2017-11-30 18:41
Feel i Lanberry - piosenka Gotowi na wszystko do filmu! [AUDIO]
Autor: okładka singla Gotowi na wszystko Feel i Lanberry - piosenka Gotowi na wszystko do filmu! [AUDIO]

Gotowi na wszystko to nowa piosenka zespołu Feel i Lanberry! Szczegóły na ESKA.pl

Feel i Lanberry - piosenka Gotowi na wszystko pojawiła się 30 listopada 2017. Pozytywne nagranie już od pierwszych chwil premiery zbierało pozytywne opinie. Głównie nikt nie spodziewał się takiej niespodzianki, czyli połączenia Piotra Kupichy z autorką hitu Ostatni most. Nagranie obecnie dostępne jest wyłącznie w internetowych sklepach muzycznych.

Feel i Lanberry - piosenka Gotowi na wszystko

Gotowi na wszystko to piosenka promująca film o tym samym tytule. Za tekst odpowiada Lanberry, Piotr Kupicha oraz Steve Manovski. Ten ostatni jest również producentem i kompozytorem kawałka. 

Gotowi na wszystko. Exterminator - takiej komedii w polskich kinach jeszcze nie grali! Doskonała obsada, niebanalna fabuła i wielkie przeboje, które trafią w najbardziej niewzruszone serca. Gotowi na wszystko. Exterminator to nowa komedia twórców obsypanych nagrodami filmów: Ostatnia Rodzina i Carte Blanche.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze