Ewelina Lisowska na podium Gorącej 100 Radia Eska! Zobacz na Eska.pl Nieodporny Rozum Eweliny Lisowskiej [VIDEO]

2013-01-03 12:30

Nieodporny Rozum Eweliny Lisowskiej to jedyna polska piosenka, która znalazła się na podium Gorącej 100! Hit Eweliny uplasował się tuż za Titanium Davida Geutty i Sii oraz przebojem wszech czasów Gangnam Style! Zobacz na Eska.pl teledysk do Nieodporny Rozum Eweliny Lisowskiej!

Nieodporny Rozum Eweliny Lisowskiej to piosenka, która zajęła trzecie miejsce w sylwestrowym notowaniu Gorącej 100 Radia Eska. Sukces jest tym większy, że Nieodporny Rozum to debiutancki singiel wokalistki, a sama Ewelina zadebiutowała pół roku temu! Przebój Eweliny Lisowskiej znalazł się tuż za Titanium Davida Guetty i Sii oraz za przebojem wszech czasów Gagnam Style PSY!

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski będzie gościem videoczatu Eska.pl 3.01. o 18:30!

Nieodporny Rozum to najpopularniejsza polska piosenka w Gorącej 100 Radia Eska w roku 2012. Chyba nawet Ewelina Lisowska nie spodziewała się tak wielkiego sukcesu i rosnącej popularności! W ślad za Nieodporny Rozum idzie kolejna piosenka wokalistki W Stronę Słońca. Znajdzie się ona na debiutanckiej płycie Eweliny Lisowskiej, która ukaże się w styczniu 2013.

Zobacz Nieodporny Rozum - Ewelina LisowskaNie czytałeś jeszcze?


Wide Awake Katy Perry ma szansę na nominację do Oskara!

EP

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze