Ewa Farna z piosenką w nowej reklamie Play! POSŁUCHAJ!

2016-03-09 17:52
Ewa Farna: piosenka z nowej reklamy Play!
Autor: Fot. Screen z YouTube Ewa Farna z piosenką w reklamie Play

Piosenka z nowej reklamy Play to przebój Ewy Farnej. Wokalistka już kilka razy pojawiła się w spocie reklamowym sieci telefonicznej. Jaką piosenkę Ewy Farnej tym razem możemy usłyszeć w reklamie? Sprawdź na ESKA.pl!

Ewa Farna po raz kolejny pojawiła się w reklamie sieci komórkowej Play. Utwór, który tym razem został wykorzystany w spocie budzi coraz większe zainteresowanie wśród widzów. Jaką piosenkę śpiewa Ewa Farna w nowej reklamie Play? Tego możecie dowiedzieć się na ESKA.pl! Piosenki z reklam często są bardzo chwytliwe i wpadające w ucho. Wcześniej pisaliśmy już m.in. o piosence Cleo z reklamy T-Mobile.Widzowie pytali też o muzykę z reklamy Coca- Coli i piosenkę ze spotu reklamowego Tymbark.

Ewa Farna w reklamie Play

Słuchacze radiowych list przebojów doskonale wiedzą, że w nowym spocie reklamowym sieci Play został wykorzystany fragment utworu pod tytułem Tu. Artystka zaprezentowała fanom piosenkę pod koniec 2015 roku. Kawałek Tu pochodzi z piątego studyjnego albumu Ewy Farnej zatytułowanego Inna. Piosenki z reklamy Play w całości możecie posłuchać poniżej:

Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Najnowsze