Ewa Farna - teledysk do piosenki Na ostrzu coraz bliżej! [VIDEO]

i

Autor: Fot. Instagram Ewa Farna o nadchodzącym teledysku

Ewa Farna - teledysk do piosenki Na ostrzu coraz bliżej! [VIDEO]

2016-04-26 21:52

Ewa Farna zapowiada nowy teledysk. Klip do piosenki Na ostrzu ukaże się już niedługo. Na ESKA.pl możecie poznać kulisy powstawania teledysku. Mamy też dla Was zdjęcie z planu.

Ewa Farna pracuje nad teledyskiem do utworu Na ostrzu. O kulisach powstawania klipu wokalistka opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN. Dodatkowo Ewa Farna zdradziła, o czym utwór i co zainspirowało ją do napisania kawałka Na ostrzu. Pomysł na tekst piosenki Na ostrzu pojawił się u Ewy Farnej w dość nietypowym momencie, a dokładnie podczas robienia kolacji.

>> Ewa Farna jako Justin Bieber! Zobacz zabawny występ wokalistki! [VIDEO]

Ewa Farna: Na ostrzu - teledysk

Nóż, którym Ewa kroiła składniki nie był tak ostry jak zaraz po zakupie. W kuchni znajdował się też partner wokalistki, co zainspirowało ją do porównania całej sytuacji do miłości. - Tak samo jak można kupić nowy nóż, tak samo można wymienić dziewczynę lub chłopaka. Ale w sumie ten nóż i tak się stępi. Więc lepiej zadbać o to, aby on był ostry i ciągle dbać o ten jeden, niż po prostu kupować następny - wytłumaczyła Ewa Farna. Na teledysk do piosenki będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać. Zdaniem fanklubu Ewy Farnej klip będzie miał swoją premierę w maju!

 

#naostrinoze #naostrzu #ewafarna #2videos #shooting #warsaw #cekiny #flitrykamsepodivas #grunge #glam @bartekjanuszhair @ampulatorium Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Farna (@ewa_farna93)

> Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona! <

Na ostrzu - nowy singiel Ewy Farnej

Przypomnijmy, że utwór Na ostrzu powstał w dwóch wersjach językowych, polskiej i czeskiej. W tym drugim wydaniu kawałek został singlem promującym płytę Ewy Farnej właśnie w Czechach.

>> Ewa Farna prezentuje nowy singiel. Posłuchaj wykonania na żywo!

Ewa Farna i w teledyskach, i w czasie koncertów na żywo prezentuje się świetnie! Zobaczcie, jak wyglądał jej występ się na ESKA Music Awards!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL