Eurowizyjny makijaż Viki Gabor! Jak go wykonać? [TUTORIAL]

2020-08-10 8:53
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizyjny makijaż Viki Gabor to prawdziwy hit! W cyklu makijażowym na ESKA.pl postanowiliśmy przybliżyć się jej scenicznemu makijażowi, w którym wystąpiła na Eurowizji Junior w 2019 roku! Błyszczący, a zarazem delikatny look świetnie uwydatnił urodę artystki i dodał jeszcze więcej wdzięku do jej młodzieńczego wyglądu! Tutorial eurowizyjnego makijażu Viki już na ESKA.pl!

Viki Gabor i jej eurowizyjny makijaż już na ESKA.pl! Z racji, że młoda artystka jest idolką dla większości młodszego pokolenia, postanowiliśmy przygotować w cyklu makijażowym, tutorial, w którym pokazujemy, jak w łatwy i szybki sposób odtworzyć look młodej gwiazdy. Viki Gabor występując na Eurowizji Junior w 2019 roku miała na sobie przepiękny makijaż adekwatny do jej wieku. Look był oczywiście makijażem scenicznym, a więc nie brakowało w nim błysku, srebra i rozświetlenia! Okazuje się, że wykonanie tego konkretnego makijażu nie powinno przysporzyć żadnego kłopotu nawet nastolatce, która dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem i kosmetykami. Jest on niesamowicie łatwy, a jednym z najtrudniejszych elementów, który może pochłonąć więcej czasu niż reszta jest precyzyjne doklejenie cyrkonii przy użyciu chociażby kleju do rzęs. Tutorial eurowizyjnego makijażu Viki Gabor krok po kroku znajdziecie poniżej, odpalając nasze wideo!

Tutorial eurowizyjnego makijażu Viki Gabor

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 - makijaż 

Do wykonania tego makijażu potrzebujesz: 

  • podstawowych kosmetyków do wykonania makijażu dziennego
  • kleju do rzęs 
  • srebrnych błyskotek, cyrkonii lub diamencików
  • bezbarwny błyszczyk
Sonda
Zagrasz w grę mobilną Viki Gabor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze