Eurowizja Junior 2023

i

Autor: AKPA Eurowizja Junior 2023 - kiedy odbędą się preselekcje?

Preselekcje

Eurowizja Junior 2023 - kiedy poznamy reprezentanta Polski? Daty emisji Szansy na sukces

2023-09-23 13:22

Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dzieci z Europy znów staną rywalizacji o muzyczne trofeum. Wszyscy zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę. Wiadomo już, w jaki sposób zostanie on wybrany. Przed nami preselekcje i znamy już dni emisji odcinków. Kiedy dowiemy się, kto pojedzie do Francji?

Eurowizja Junior 2023 będzie kolejną edycją konkursu, która przyniesie nam sukces? Wszyscy marzą o nowym młodym artyście, który da nam możliwość wygrania po raz trzeci. Ogłoszono, że w tym roku ponownie reprezentant Polski zostanie wybrany w programie Szansa na sukces. To właśnie w tym show wybrano Laurę Bączkiewicz, Sarę James, Alę Tracz i Viki Gabor. Czas poznać kolejną młodą gwiazdę, która będzie dla nas walczyła o trofeum. Telewizja Polska poinformowała już o dniach i godzinach emisji odcinków juniorowej Szansy na sukces. Kiedy poznamy kandydatów do wygranej? Jakie będą zasady preselekcji? Oto najważniejsze informacje dla fanów i widzów.

Tak wygląda życie Roxie Węgiel w trasie. Pokazała wideo. Luksusowo?

Tak będzie wyglądał ślub Roksany Węgiel

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2023

Eurowizja Junior 2023 odbędzie się 26 listopada w Nicei, ale wcześniej poznamy reprezentanta Polski. Pierwszy odcinek Szansy na sukces został wyemitowany 3 września. Podobnie jak w poprzednich edycjach widzowie zobaczyli 3 odcinki eliminacyjne, wszystkie były emitowane w niedziele o godzinie 15:15 na antenie TVP2. Wielki finał zaplanowano na 24 września.

Eurowizja Junior 2023 - zasady preselekcji

W pierwszych trzech odcinkach Szansy na sukces zaprezentowało się po siedmiu uczestników, którzy zaśpiewali znane przeboje. Jurorzy zdecydowalo, kto wygrywa odcinek i awansuje do finału. W wielkim finale piątka kandydatów zaprezentuje covery i oryginalne utwory. Widzowie i jurorzy zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję Junior 2023 do Francji. O bilet na Eurowizję Junior 2023 powalczą: Leon Olek, Daria Malicka, Filip Robak, Gracjana Górka, Maja Krzyżewska.