Ala Tracz

i

Autor: WBF

Eurowizja Junior 2021 - polski reprezentant. Kiedy go poznamy?

2021-07-09 11:40

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci budzi wielkie emocje. W szczególności po tak dobrych latach jak 2018 i 2019, kiedy to nasze reprezentantki Roksana Węgiel i Viki Gabor wywalczyły historyczne zwycięstwa. Kto w tym roku będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior? Kiedy poznamy polskiego reprezentanta?

Eurowizja Junior 2021 - polski reprezentant: kiedy i w jaki sposób zostanie wybrany? Ta kwestia interesuje wszystkich fanów odbywającego się od 2003 roku wydarzenia muzycznego, w którym udział biorą utalentowani nastolatkowie z całego świata. W Polsce Konkurs Piosenki Eurowizji nabrał na znaczeniu głównie za sprawą historycznego zwycięstwa Roksany Węgiel w Mińsku w 2018 roku, jak i wygranej Viki Gabor, do której doszło rok później w Gliwicach. W zeszłym roku nasz kraj w Warszawie reprezentowała znana z The Voice of Poland Ala Tracz. Niestety, młodej wokalistce nie udało się wygrać. Pierwsze miejsce zajęła reprezentująca Francję Valentina. Oficjalnie wiadomo już, że Eurowizja Junior 2021 odbędzie się w Paryżu. Kto zatem dostanie bilet do stolicy Francji i możliwość reprezentowania naszego kraju w międzynarodowym konkursie? Organizatorzy postawili na sprawdzony sposób doboru reprezentanta.

Eurowizja Junior - QUIZ

Pytanie 1 z 11
W którym roku wystartowała Eurowizja Junior?

Eurowizja Junior 2021 - polski reprezentant

O tym, kto będzie reprezentować nasz kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 zadecydują widzowie show Szansa na sukces. Formuła ta sprawdziła się zarówno w 2019, jak i 2020 roku, kiedy nasz kraj reprezentowały Viki Gabor oraz Ala Tracz. Emisję specjalnego wydania Szansy na sukces po raz kolejny przewidziano na wrzesień. To właśnie wtedy poznamy nazwisko artysty, który poleci do Paryża, by zawalczyć o trzecie zwycięstwo dla Polski.

Eurowizja Junior 2020 - te kraje były o krok od wygranej!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE