Eurowizja Junior 2020 coraz bliżej! Co już wiemy?

2020-06-30 10:13 Patrycja Obarowska
Eurowizja Junior 2019
Autor: Eska.pl

Eurowizja Junior 2020 jest zaplanowana na listopad i cały czas ma szansę się odbyć! Co już wiemy o nadchodzącym wydarzeniu oraz jakie są zamiary organizatorów, co do konkursu? Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się Eurowizja Junior 2020 oraz na jakich zasadach zostanie wybrany reprezentant Polski? Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 powinna odbyć się w listopadzie tego roku, jeśli wszystko pójdzie po myśli organizatorów! Aktualna sytuacja na świecie spowodowana pandemią koronawirusa w żaden sposób nie sprzyja organizacji większym wydarzeniom rozrywkowym, jednak Eurowizja Junior 2020 wciąż ma szansę się odbyć! Zarówno organizatorzy konkursu, jak i kraje, które zaplanowały swój udział w tegorocznej imprezie, stale wyrażają chęć swojego działu w wydarzeniu. Na ten moment dokładnie 9 krajów potwierdziło swoją obecność na Eurowizji Junior 2020, która najprawdopodobniej odbędzie się w Warszawie. Aktualnie na całe szczęście nie zanosi się na anulowanie dziecięcej Eurowizji w tym roku, jednak w dobie pandemii koronawirusa należy przygotować się na różne scenariusze, również te mniej satysfakcjonujące. Kiedy dokładnie odbędzie się Eurowizja Junior 2020 i jak zostanie wyłoniony reprezentant Polski? Więcej dokładnych informacji znajdziecie poniżej! 

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 - kiedy i gdzie?
  2. Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski?

Eurowizja Junior 2020 - kiedy i gdzie?

Zgodnie z założeniami organizatorów wydarzenia Eurowizja Junior 2020 powinna odbyć się 29 listopada w Warszawie! Taką informację możecie znaleźć również na oficjalnym profilu Eurowizji na Instagramie. 

Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski?

Eurowizja Junior 2020 ma odbyć się 29 listopada tego roku! Jak zostanie wyłoniony reprezentant Polski? Zgodnie z informacją zamieszczoną na oficjalnym fanpage'u Szansy na Sukces, w tym roku ponownie kandydat zostanie wyłoniony przez telewidzów. To właśnie oni zadecydują o tym, kto będzie reprezentował nasz kraj na nadchodzącej Eurowizji Junior 2020! 

Tutorial eurowizyjnego makijażu Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze