Eurowizja 2020 - Little Big oficjalnie najlepsi! To zapewni im udział za rok?

2020-07-20 13:28
Little Big
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Odwołanie Eurowizji 2020 było niewątpliwie wielkim ciosem dla członków zespołu Little Big. Wielu fanów konkursu to właśnie ich typowało na jego zwycięzców. Mimo że Eurowizja oficjalnie się nie odbyła, grupa może pochwalić się innym wielkim sukcesem z nią związanym. Mianowicie, zdetronizowali Nettę, a ich teledysk jest obecnie najchętniej oglądanym na kanale ESC. Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja 2020 - Little Big oficjalnie najlepsi, jeśli chodzi o liczbę wyświetleń teledysku do eurowizyjnej propozycji. Mimo że rosyjska grupa nie otrzymała możliwości zaprezentowania się na scenie w Rotterdamie, i tak zapisała się na kartach historii konkursu, przynajmniej na jakiś czas. Muzycy potrzebowali zaledwie czterech miesięcy, by oficjalnie pobić rekord, który należał do Netty - zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Jej klip do kawałka Toy pozostawał najchętniej oglądanym wideo zamieszczonym na oficjalnym kanale Eurovision Song Contest.

O tym, że Little Big mają szansę na odebranie korony Netty mówiono już od kilku miesięcy. Zrealizowany do piosenki Uno wideoklip okazał się wielkim hitem. Trzeba pamiętać jednak o tym, że jako jedni z niewielu uczestników tegorocznej, niedoszłej Eurowizji Little Big nie byli anonimowym zespołem, który dopiero walczy o swoją pozycję. Teledysk do hitu SKIBIDI wygenerował blisko pół miliarda odtworzeń! Ile ma ich na swoim koncie Uno?

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Little Big - Eurowizja

Czy Little Big wygraliby Eurowizję? Tego nie wiadomo. W końcu mieli silną konkurencję. Gdyby jednak decydowały o tym wyświetlenia klipu, Little Big mieli zwycięstwo w kieszeni. Teledysk do Uno został już odtworzony 134 mln razy, co czyni ich liderami na kanale ESC. Dotychczasowa królowa Netta i jej wideo Toy mają o milion mniej.

Najnowsze